REKLAMA:

ZUS: emerytury i renty jeszcze przed świętami!

wiadomości z regionu
18.12.2017 r., godz. 17.00
Jednym z terminów, w którym emeryci i renciści otrzymują swoje świadczenie jest 25 dzień miesiąca. Nic dziwnego, że ta grupa obawia się, że w grudniu dostaną je dopiero po Świętach Bożego Narodzenia. Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja i jednocześnie informuje, że pieniądze trafią jeszcze w tym tygodniu.

W grudniu ostatni termin płatności wypada w dzień Świąt Bożego Narodzenia. Co za tym idzie wielu klientów ZUS martwi się dopytując, czy swoje emerytury i renty otrzymają dopiero po świętach, a przed Nowym Rokiem. Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja swoich klientów informując, że świadczenia wypłacone zostaną jeszcze przed świętami.

- „Pragnę uspokoić wszystkich klientów, którzy otrzymują swoje świadczenia 25. każdego miesiąca. Wszystkie wskazane świadczenia wypłacone zostaną maksymalnie do 22 grudnia, tak by klienci posiadali należne im pieniądze przed świętami. Świadczenia, które doręczane są przez listonoszy, trafią na pocztę 19 grudnia, aby ostatecznie do 22 grudnia można było je dostarczyć zainteresowanym.” - informuje Katarzyna Krupicka, rzecznik regionalny ZUS województwa podlaskiego.

Rzecznik regionalny ZUS województwa podlaskiego informuje również, że osoby posiadające rachunki bankowe swoje świadczenia otrzymają 21 i 22 grudnia za pośrednictwem banku.

Ważna informacja dla klientów ZUS:
Zambrowski Inspektorat ZUS będzie czynny w środę, 27 grudnia. Choć ten dzień został ustalony dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dniem wolnym od pracy, jednak w związku z potrzebą zapewnienia bezpośredniej obsługi klientów sala informacyjna (w ograniczonym składzie) będzie otwarta w godz. 8:00 - 15:00, zaś Centrum Obsługi Telefonicznej będzie dostępne tego dnia od 7:00 do 18:00.BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: