REKLAMA:

Magia Świąt w Miejskim Przedszkolu Nr 4 [foto]

edukacja
15.12.2017 r., godz. 20.40
Magia Świąt w Miejskim Przedszkolu Nr 4
Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i najbardziej rodzinny okres w roku. Największy powód do radości mają wtedy dzieci. Dlatego przed świętami w Miejskim Przedszkolu Nr 4 w Zambrowie wychowawczynie myślą o tym, aby ich wychowankowie poznali zwyczaje i tradycje świąteczne.

Nie inaczej mogło być i w tym roku. Zwieńczeniem przedświątecznych zajęć są grupowe spotkania z rodzicami. Dziś uczestniczyliśmy w jednym z nich z aparatem.

Grupa 4-latków wystawiła przed zaproszonymi rodzicami Jasełka. Świąteczne przedstawienie miało tradycyjną formę. Dzieci wcieliły się w postacie Świętej Rodziny, aniołów, pastuszków oraz trzech króli. Uroku występom dodało wspólne śpiewanie kolęd.

Świąteczne przedstawienie bardzo spodobało się rodzicom. Piękne stroje, wspaniała scenografia, świetni aktorzy - to wszystko wprowadziło uczestników w prawdziwie bożonarodzeniowy nastrój. Ogromną zasługę miały w tym panie: Bogusława Grabowska i Bogusława Szymańska , które przygotowały dzieci do jasełek.

Dodatkową atrakcją dla dzieci była ponadto wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował je prezentami. Upominki, z rąk swoich pociech, otrzymali także rodzice.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: