REKLAMA:

„Kartki Bożonarodzeniowe” zostały nagrodzone

edukacja
15.12.2017 r., godz. 20.00
39 prac zostało nagrodzonych w ramach konkursu na „Kartkę Bożonarodzeniową” organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 5 w Zambrowie.

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zambrowie zorganizowała konkurs na „Kartkę Bożonarodzeniową”. Jego celami było propagowanie tradycji bożonarodzeniowych, przedstawienie oczyma dzieci atmosfery Świąt Bożego Narodzenia oraz rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej dzieci.

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce w minioną środę, 13 grudnia. Komisja w składzie: Ewa Gontarska, Jadwiga Liżewska, Greta Błachewicz i Wojciech Rusiecki postanowiło nagrodzić aż 39 prac. Poniżej prezentujemy nazwiska zwycięzców:

W kategorii klas I-III
I miejsce:
:: Kornel Jasiulewicz, kl. III Szkoła Podstawowa w Osowcu, opiekun: A. Budzik;
:: Monika Sawicka, kl. III Szkoła Podstawowa w Starym Zakrzewie, opiekun: B. Truchel;
:: Igor Radecki kl. I Szkoła Podstawowa w Szumowie, opiekun: M. Krajewska;
:: Zuzanna Antoniak, kl. II Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zambrowie, opiekun: W. Walasek, M. Chaberek.

II miejsce
:: Bartosz Orłowski, kl. III Szkoła Podstawowa w Szumowie, opiekun: D. Trzeciak;
:: Jan Andrzejczyk kl. III Szkoła  Podstawowa Nr 5 w Zambrowie, opiekun: Greta Błachiewicz;
:: Bartosz Brzostowski, kl. I Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zambrowie, opiekunowie: E. Glińska, D. Marciniak.

III miejsce
:: Hubert Gawkowski, kl. III Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zambrowie, opiekun: J. Liżewska;
:: Łukasz Stypułkowski kl. II Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zambrowie, opiekunowie: K. Murawska, M. Dąbrowska-Ignaczuk;
:: Wiktor Bielicki kl. I Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zambrowie, opiekun: E. Glińska.

Wyróżnienia
:: Julia Tyszka kl. III Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie, opiekun: B. Jankowska;
:: Igor Marczak kl. III Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie, opiekun: B. Zaręba, A. Stachnik;
:: Oliwier Jasiński kl. II Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie, opiekun: W. Walasek, M. Chaberek;
:: Paweł Zieliński kl. III Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie, opiekun: B. Zaręba, A. Stachnik;
:: Kacper Zawistowski kl. II Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie, opiekun: W. Walasek, M. Chaberek;
:: Aleksandra Sadowska kl. III Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie, opiekun: B. Zaręba, A. Stachnik;
:: Alicja Balik kl. III Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie, opiekun: B. Zaręba;
A. Stachnik,
:: Roksana Ożarowska, Jakub Milewski, Jakub Pruszkowski kl. I Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu, opiekun: B. Kaczyńska;
:: Mateusz Konopka kl. II Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu, opiekun: B. Kaczyńska.

W kategorii klas IV-VII szkół podstawowych i gimnazjów
I miejsce
:: Dominika Choińska kl. VI Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie, opiekun: A. Bujko;
:: Bartosz Sadowski kl. VI Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie, opiekun: L. Sławecka;
:: Paweł Szafrański kl. IV Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie, opiekun: A. Bujko;
:: Rafał Skiba kl. VII Szkoła Podstawowa w Osowcu, opiekun: A. Budzik.

II miejsce
:: Adrian Gosiewski kl. VII Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie, opiekun: A. Bujko;
:: Zuzanna Endzel kl. VII Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie, opiekun: D.Dębek;
:: Nikola Dmochowska kl. IV Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie, opiekun: M. Kraszewska;
:: Anna Wiśniewska kl. VI Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie, opiekun: L. Sławecka;
:: Albert Leśniewski kl. VII Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie, opiekun: A. Bujko.

III miejsce
:: Bartosz Chaberek kl. VII SOSW w Długoborzu, opiekun: M. Dąbrowska;
:: Paweł Gołaszewski kl.VII  Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zambrowie, opiekun: D. Dębek;
:: Maciej Krajewski kl. III Miejskie Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie, opiekun: M. Rusiecka;
:: Adam Makowski kl. IV Szkoła Podstawowa w Starym Zakrzewie, opiekun: B. Truchel;
:: Katarzyna Olechwierowicz kl. V SOSW w Długoborzu, opiekun: Iwona Gawkowska.

Wyróżnienia
:: Karolina Samson kl. VI Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie, opiekun: L. Sławecka;
:: Sandra Kołodziejczyk kl. VI Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu, opiekun: M. Dąbrowska;
:: Mateusz Tabędzki kl. V Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu, opiekun: I. Gawkowska;
:: Mateusz Niemyjski kl. VI Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu, opiekun: M. Dąbrowska;
:: Paulina Sternik kl. IV Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie, opiekun: A. Bujko;
:: Aleksandra Sternik kl. IV Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie, opiekun: A. Bujko.

BD






 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: