REKLAMA:

Sukces nauczycielki z Szumowa

edukacja
15.12.2017 r., godz. 14.00
Anna Orłowska ze Szkoły Podstawowej w Szumowie została wybrana najlepszym nauczycielem powiatu zambrowskiego w ramach podlaskiej akcji "Nauczyciel na medal". Gratulujemy!

Uroczysta gala kończąca akcję „Nauczyciel na medal”, którą honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, odbyła się przed tygodniem, 9 grudnia w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Uroczystość miała na celu nagrodzenie najlepszych nauczycieli z Podlasia.

W trakcie gali wręczono nagrody pedagogom, którzy zwyciężyli w swoich powiatach. Na szczeblu powiatu zambrowskiego w kategorii „Nauczyciel klas I-III” zwyciężyła Anna Orłowska - nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Szumowie, która zdobyła 358 głosów. Laureatkę do plebiscytu zgłosili rodzice uczniów.

Jak się dowiedzieliśmy, Pani Anna jest nauczycielem wymagającym, ale sprawiedliwym. Jej postawa wobec każdego ucznia charakteryzuje się serdecznością, cierpliwością, optymizmem, a także umiejętnością zastosowania posiadanej wiedzy pedagogiczno - psychologicznej w kontaktach z dziećmi. Prowadząc lekcje potrafi zainteresować uczniów swoim przedmiotem i w ciekawy sposób przekazywać wiedzę. Nie bez powodu jest przez rodziców nazywana: „drugą mamą”. Ponadto udziela się społecznie i aktywnie uczestniczy w życiu szkoły. Chętnie angażuje się także w pomoc charytatywną.

Laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: