REKLAMA:

Uwaga oblodzenia!

pogoda
15.12.2017 r., godz. 08.40
Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych ostrzegają przez oblodzeniem dróg i chodników.

Dzisiejszej nocy temperatura przy gruncie na terenie województwa podlaskiego wahała się pomiędzy 1°C a – 1°C. W związku z tym zamarznięciu uległa woda powstała w wyniku wczorajszych opadów deszczu oraz roztopów śniegu.

- „W ciągu najbliższych godzin temperatury ujemne przy gruncie wystąpią na przeważającym obszarze województwa, zaś temperatura powietrza wyniesie około 0°C. Niskie wartości temperatury zwłaszcza przy gruncie utrzymają się do godzin porannych powodując zjawisko oblodzenia dróg i chodników.” - informuje dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk.

Może więc być bardzo ślisko zwłaszcza na drogach osiedlowych i lokalnych (gminnych i powiatowych). Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na łukach dróg, skrzyżowaniach i parkingach.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: