REKLAMA:

Kino Zambrów - repertuar [14 - 21 grudnia]

zapowiedzi - repertuar
14.12.2017 r., godz. 17.00
sześć tytułów filmowych znajduje się obecnie w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (14 grudnia) do przyszłego czwartku (21 grudnia). W sumie w tym czasie wyświetlanych będzie sześć tytułów.

Dziś po raz ostatni można zobaczyć film animowany „Emotki. Film”. Komedia „Emotki. Film” odkrywa przed nami sekretny świat naszych smartphone’ów. Ukryte za aplikacją, z której korzystamy, wysyłając wiadomości, gwarne miasto Tekstopolis to miejsce, w którym mieszkają i pracują emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną konkretną emocję, którą wyraża. Każda oprócz Minka – żywiołowej, energetycznej emotki, która potrafi wyrazić wszystkie emocje. Niestety, wada zagraża całemu telefonowi, dlatego Minek łączy siły z najlepszym przyjacielem – „Piątką” i super-hakreką Matrix, by powstrzymać nadchodzącą katastrofę. Wspólnie wyruszają w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach aplikacji, by ocalić Tekstopolis.

Kolejną projekcją wyświetlaną po raz ostatni jest film fantasy „Liga Sprawiedliwości”. Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne odzyskał wiarę w ludzkość. Prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Zambrowskie kino kończy dzisiaj również projekcje polskiego dramatu obyczajowego „Cicha noc”. Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Od piątku na ekran zambrowskiego kina wchodzi komedia familijna „Mikołaj i spółka”. Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!

Drugim nowym tytułem jest dramat „Sprawa Chrystusa”. Lee (Mike Vogel, „Służące”) był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiały awans w „Chicago Tribune”, a w domu czekała na niego kochająca żona (Erika Christensen, „Weronika postanawia umrzeć”) i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło… Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach…

Ostatnią nowością w aktualnym repertuarze jest film obyczajowy „Najlepszy”. Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h 47min 46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Nie znalazłeś nic ciekawego w ofercie zambrowskiego kina? Sprawdź TUTAJ!Niektóre propozycje telewizji JAMBOX:

http://arcynet.pl/

„Ciemniejsza strona Greya” - Druga część adaptacji światowego bestselleru autorstwa E. L. James. Hitowy melodramat Jamesa Foleya, reżysera "Po zmroku, kochanie" i serialu "House of Cards". Na ekranie: Dakota Johnson ("Pakt z diabłem") oraz Jamie Dornan (serial "Upadek"). CANAL+, sobota, 16.12. godz. 21:00
>>WIĘCEJ<<

http://arcynet.pl/

„Świadek oskarżenia” - Londyn, lata dwudzieste XX wieku. Ktoś zabija niezwykle szykowną i bogatą wdowę, Emily French (Kim Cattrall). HBO HD, sobota, 16.12 godz. 21:10
>>WIĘCEJ<<

http://arcynet.pl/

„Life” - Członkowie międzynarodowej wyprawy kosmicznej znajdują ślady życia na Marsie. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, jak przerażające skutki będzie miało ich odkrycie. HBO HD, niedziela, 17.12 godz. 20:10
>>WIĘCEJ<<

http://arcynet.pl/

„50 wiosen Aurory” - Poruszająca historia kobiety, która nie zamierza godzić się z losem, przeznaczeniem, ani biologią. Najnowszy film Blandine Lenoir ("Proszę Księdza"), który doceniony został nagrodą publiczności na festiwalu Transatlantyk w Łodzi. CANAL+ Film, niedziela, 17.12. godz. 22:05.
>>WIĘCEJ<<

Zadzwoń: 86 444 44 44, dowiedz się więcej !Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:

Lp.
Tytuł
Data projekcji
Od lat
1.
Emotki. Film
14 grudnia, godz. 14.30
B/O
2.
Liga Sprawiedliwości (2D napisy)
14 grudnia, godz. 17.00
13
3.
Cicha noc
14 grudnia, godz. 19.30
13
4.
Mikołaj i spółka
15-21 grudnia, godz. 14.30
B/O
5.
Sprawa Chrystusa
15-21 grudnia, godz. 17.00
15
6.
Najlepszy
15-21 grudnia, godz. 19.30
15


Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł. Cena biletów na filmy 3D - 20 zł, ulgowy - 18 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:


ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: