REKLAMA:

Dwa zdarzenia drogowe na DK63 [foto]

policja
12.12.2017 r., godz. 18.10
Kolizja na ul. Łomżyńskiej w Zambrowie/ Fot. SOS ASSISTANCE Marek Rytelewski
Dwa zdarzenia drogowe wydarzyły się dziś na DK63. Pierwsze w Długoborzu Drugim, a drugie - na ul. Łomżyńskiej w Zambrowie. W jednym z nich sprawcą był nietrzeźwy kierowca.

Dziś przed godziną 14:00 na drodze krajowej nr 63 relacji Zambrów - Czyżew, na wysokości sklepu w miejscowości Długobórz Drugi, doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jak ustaliliśmy, jadący od strony Czyżewa fiat doblo chciał skręcić w lewo. W tym celu zatrzymał się, aby przepuścić jadącą z przeciwka ciężarówkę marki Scania. Niestety jadący za fiatem osobowy volkswagen polo nie zdołał wyhamować i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu. W wyniku uderzenia fiat zjechał jeszcze na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z przeciwka scanią.

- „26-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który spowodował kolizję, był nietrzeźwy. Próbował oddalić się z miejsca zdarzenia, jednak po chwili został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji.” - poinformowała nas oficer prasowa KPP w Zambrowie mł. asp. Agnieszka Predko.

Na szczęście w zdarzeniu tym nikt nie ucierpiał. Nieodpowiedzialny kierowca volkswagena odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie w tym stanie kolizji.

Nieco później, około godziny 15:30, również na drodze krajowej nr 63 doszło do innego zdarzenia. Na ul. Łomżyńskiej w Zambrowie kobieta jadąca osobowym seatem, na łomżyńskich numerach rejestracyjnych, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Mimo dość znacznego uszkodzenia przodu osobówki kierującej seatem na szczęście nic się nie stało, w związku z czym zdarzenie to zostało sklasyfikowane jako kolizja.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: