REKLAMA:

Konkurs plastyczny - „Mój Święty Mikołaj”

konkursy
08.12.2017 r., godz. 12.30
Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie zaprasza dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym. Wystarczy dowolną techniką przedstawić postać Świętego Mikołaja.

Zapraszamy przedszkolaki oraz uczniów szkół podstawowych i kół plastycznych z terenu gminy Szumowo i okolic do udziału w konkursie plastycznym „Mój Święty Mikołaj”. Jego celem jest rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację postaci jednego z najpopularniejszych świętych chrześcijańskich, popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, a także stworzenie dzieciom możliwości wymiany doświadczeń artystycznych.

Każdy autor może zgłosić do konkursu jedną pracę, która musi być wykonana indywidualnie w formie przestrzennej. Technika dowolna - można używać zarówno papieru, jak i masy solnej, gipsu czy tkaniny. Praca zgłoszona do konkursu powinna być zaopatrzona w czytelnie napisaną metryczkę z danymi: imię i nazwisko autora, kategoria wiekowa (np. klasy I-III), wiek, adres i telefon, imię i nazwisko opiekuna.

Powołane przez organizatorów jury przyzna nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych: przedszkola, klas I-III szkół podstawowych i klasy IV-VI szkół podstawowych. Dla laureatów konkursu przewidziane zostały nagrody. Prace nagrodzone oraz wyróżnione zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej.

Prace należy składać do 25 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie, w godzinach 9:00– 21:00. Szczegółowe informacje udzielane są także telefonicznie pod numerem 86 476 92 94.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: