REKLAMA:

Aukcja szopek zakończona. Padł rekord!

społeczeństwo
07.12.2017 r., godz. 20.15
6425 zł udało się zebrać podczas dzisiejszej aukcji szopek bożonarodzeniowych. Jest to rekordowa kwota. Pieniądze przekazane zostaną na rehabilitację i pomoc socjalną dla dzieci z niepełnosprawnością oraz będących w potrzebie seniorów - podopiecznych Stowarzyszenia "Szansa" w Zambrowie i fundacji "Szansa dla Ciebie".

Aukcja szopek bożonarodzeniowych odbyła się dzisiaj, 7 grudnia w dolnym kościele parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Organizatorami aukcji były Bursa Szkolna Nr 1, Stowarzyszenie „Szansa” oraz Fundacja „Szansa dla Ciebie”.

Na licytację wystawiono 48 szopek bożonarodzeniowych wykonanych przez dzieci i młodzież w ramach dziewiątej i dziesiątej edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Na aukcji pojawiło się około 50 licytujących, w tym między innymi lokalni samorządowcy. Cena wywoławcza prac wahała się w okolicach 5 – 20 złotych. Najwyżej wylicytowana kosztowała 900 zł.

W sumie udało się dzisiaj zebrać 6425 złotych. Pieniądze te zostaną przekazane na rehabilitację i pomoc socjalną dla dzieci z niepełnosprawnością oraz będących w potrzebie seniorów - podopiecznych Stowarzyszenia „Szansa” w Zambrowie i fundacji „Szansa dla Ciebie”.

Warto dodać, że zebrana dzisiaj kwota to rekord dotychczasowych aukcji. Do tej pory największą kwotę – 4220 zł zebrano podczas pierwszej aukcji szopek w 2014 roku.

Organizatorzy za pośrednictwem naszego Portalu dziękują licytującym za udział i okazaną hojność podczas aukcji.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: