REKLAMA:

„Rekordowe” mikołajki przedszkolaków [foto]

sport
06.12.2017 r., godz. 20.30
Święty Mikołaj odwiedza dziś wszystkie grzeczne dzieci. Znalazł także chwilę, aby wziąć udział w sportowych zajęciach zorganizowanych dla najmłodszych grup Akademii Siatkarskiej Rekordu Zambrów.

Dziś najmłodsze grupy uczęszczające do Akademii Siatkarskiej Rekordu Zambrów (rocznik 2011 i 2012) wzięły udział w nietypowych zajęciach. Wszystko z okazji dzisiejszego dnia, czyli mikołajek.

Impreza rozpoczęła się od miłej niespodzianki. Wszystkie dzieci, ubrane w mikołajkowe czapeczki, otrzymały własne koszulki z napisem „Rekordowe Przedszkole”. Następnie przyszedł czas na kolejną niespodziankę. Wszystkie dzieci na parkiet wprowadził wyczekiwany przez nie Święty Mikołaj, który tym samym wprowadził wszystkich w radosny nastrój.

Potem przyszedł czas na rywalizację. Dzieci brały udział w kilku konkurencjach sprawnościowych, w tym różnego rodzaju torach przeszkód czy rzutach do kosza na czas. Celem turnieju było nie tylko wprowadzenie dzieci w świąteczny nastrój związany z Mikołajem, ale także rozwijanie sprawności ruchowej poprzez udział dzieci w konkurencjach sportowych, wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej oraz edukacja poprzez zabawę.

Mikołajkowe zajęcia zakończyły się wspólnym zdjęciem oraz rozdaniem dyplomów, medali i słodyczy.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: