REKLAMA:

Dziś Wieczór Uwielbienia w „Duchu”. Zapraszamy!

religia
06.12.2017 r., godz. 05.00
Już dziś ostatni w tym roku Wieczór Uwielbienia w "Duchu". Zapraszamy do wspólnej modlitwy, uwielbienia śpiewem i Słowem Bożym.

„A Słowo stało się ciałem
i zamieszkało wśród nas.
I oglądaliśmy Jego chwałę,
chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca,
pełen łaski i prawdy.”

[J 1, 14]

Dziś już ostatni w tym roku Wieczór Uwielbienia w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie organizowany przez ks. Grzegorza Kierskiego, Wspólnotę Juda oraz scholę parafialną. Początek po mszy świętej o godz. 18.00.

- „Dawid tańczył ku chwale Boga, inni grali, skakali i śpiewali, a jeszcze inni modlili się w ciszy – jak czytamy w Piśmie Świętym. Oddawać chwałę Bogu Jedynemu można na wiele sposobów. My dzisiaj będziemy śpiewać, modlić się i słuchać Słowa Bożego. Dołącz do nas - na pewno masz za co uwielbiać Boga! Każdy ma za co Go uwielbiać! Przyjdź - oddaj Bogu chwałę i cześć!” – zachęcają organizatorzy dzisiejszego Wieczoru Uwielbienia w „Duchu”.

W imieniu organizatorów zapraszamy na Wieczór Uwielbienia dziś po mszy św. o godzinie 18.00 do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie.RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: