REKLAMA:

Panie z gm. Szumowo na Centralnych Targach Rolniczych

wiadomości z regionu
04.12.2017 r., godz. 15.50
Panie z gm. Szumowo na Centralnych Targach Rolniczych
Kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających, ponad trzystu wystawców, prezentacje najnowszych technologii rolniczych, międzynarodowe konferencje - w Nadarzynie odbyła się druga edycja Centralnych Targów Rolniczych. Wśród odwiedzających znalazły się panie z kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Szumowo.

Panie z kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Szumowo w piątek, 1 grudnia wzięły udział w Centralnych Targach Rolniczych 2017 - Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Centralne Targi Rolnicze to największe targi agrobiznesu w Polsce. W ciągu 3 dni (od 30 listopada do 2 grudnia) swoją ofertę zaprezentowali wystawcy z Polski i z zagranicy. Tegoroczna edycja targów przyciągnęła do Nadarzyna wielu przedsiębiorców rolnych, rolników, sadowników, przedstawicieli izb rolniczych, a także mieszkańców regionu.

Atrakcjami dla odwiedzających były zorganizowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z różnych regionów kraju prezentacje stołów wigilijnych, produktów i potraw kuchni tradycyjnej i regionalnej oraz liczne wystawy rolnicze. Wystawy obejmowały technikę rolniczą (sprzęt rolniczy, maszyny rolnicze), nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, żywność, a także doradztwo i innowacyjne usługi dla rolnictwa. Targom towarzyszyły szkolenia, konferencje i seminaria branżowe.

Na zakończenie odbył się występ Zenona Martyniuka - wokalisty grupy „Akcent”.


ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: