REKLAMA:

Weź udział w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy

religia
11.10.2017 r., godz. 15.50
Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic do udziału w niezwykłych Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy. Jeżeli w swoim sercu przeżywasz tęsknotę za Bogiem, wydaje Ci się, że Go nie znasz lub znasz za mało, straciłeś sens swojego życia lub pogubiłeś się w życiu - te rekolekcje są właśnie dla Ciebie!

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik” zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy (REO). Pierwsze spotkanie już jutro, 12 października o godz. 18:00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie.

REO to cykl siedmiu cotygodniowych wieczornych spotkań, w czasie których głoszone są konferencje tematyczne: Sens życia, Miłość Boża, Uzdrowienie w Chrystusie, Duch Święty i Jego działanie w nas, Jezus Drogą Prawdą i Życiem, Uzdrowienie duchowe i pojednanie. Rekolekcje poprowadzi ks. Wojciech Nowacki z Łomży.

W związku z tym, że forma i treść konferencji wymagają pewnej dojrzałości, udział w nich mogą wziąć osoby, które ukończyły 17 lat.

Zapisy i bliższe informacje pod nr telefonu: 518-279-553.BD


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: