REKLAMA:

Nowe miejsca parkingowe na osiedlu „Północ” [foto]

inwestycje
11.10.2017 r., godz. 13.30
Z 60 nowych miejsc parkingowych mogą korzystać mieszkańcy osiedla "Północ" w Zambrowie. Powstały one w ramach miejskiej inwestycji przeprowadzonej przy ul. Kosseckiego.

Znalezienie wolnego miejsca parkingowego to jeden z największych problemów w naszym mieście, w tym również mieszkańców osiedla „Północ”. Zarządcy dróg szukają różnych rozwiązań, aby ułatwić kierowcom pozostawianie aut. Częściowym wyjściem z tej trudnej sytuacji na osiedlu „Północ” jest z pewnością niedawno zakończona inwestycja miejska przeprowadzona przy ul. Kosseckiego.

Chodzi oczywiście o przebudowę tej ulicy na odcinku biegnącym od skrzyżowania z ulicą Pułaskiego do skrzyżowania z ulicą Podedwornego. W ramach prac droga została poszerzona. Dobudowany pas wykonano z kostki brukowej. Dzięki tym zabiegom powstała zatoka parkingowa, ze skośnymi miejscami parkingowymi, która pomieści 60 samochodów.

Prace przy inwestycji trwały niespełna miesiąc i kosztowały Miasto ponad 125 tys. zł.

Przypominamy, że w związku z wykonaniem zatoki parkingowej na osiedlu została zmieniona organizacja ruchu. Obecnie ulica Kosseckiego jest drogą jednokierunkową, a ruch odbywa się w kierunku – od ul. Pułaskiego do ul. Podedwornego.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: