REKLAMA:

Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. Huragan Morąg [video]

sport
10.10.2017 r., godz. 09.00
Zapraszamy do obejrzenia skrótu video sobotniego meczu Olimpia Zambrów vs. Huragan Morąg, który zakończył się porażką biało-niebieskich 2:1.

W minioną sobotę na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego Olimpia Zambrów podejmowała Huragana Morąg w ramach 11. kolejki I grupy III ligi piłki nożnej sezonu 2017/2018.

Spotkanie zakończyło się porażką zambrowskiego klubu 2:1. Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Dla Olimpii jedyną bramkę zdobył Kamil Jackiewicz. Z kolei dla gości gole zdobyli Rafał Maciążek i Paweł Galik. Była to piąta z rzędu ligowa porażka Olimpii. Obszerną relację, galerię zdjęć oraz zapis video z konferencji prasowej po tym meczu opublikowaliśmy na łamach Portalu w sobotnim artykule: Olimpia przegrywa w lidze po raz piąty z rzędu [foto + video].

Dzisiaj przedstawiamy skrót video meczu Olimpia Zambrów – Huragan Morąg. Zapraszamy do oglądania.


Zobacz także zapis video z konferencji prasowej po sobotnim meczu 1. kolejki I grupy III ligi sezonu 2017/2018, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Huraganem Morąg.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: