REKLAMA:

ZSM wyremontuje drogę osiedlową [foto]

inwestycje
09.10.2017 r., godz. 18.10
Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców bloków Bema 1, 3, 5 i 7. Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa wyremontuje nawierzchnię drogi osiedlowej. Prace te będą wiązały się jednak z przejściowymi utrudnieniami.

Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w tym tygodniu rozpocznie remont zniszczonej nawierzchni drogi osiedlowej przy ul. Bema pomiędzy blokami 1,3,5 i 7. W związku z prowadzonymi pracami mieszkańcy osiedla muszą liczyć się z utrudnieniami.

Jak udało nam się dowiedzieć, remontem zostanie objęty odcinek od budynku śmietnika przy bloku Bema 3 do wyjazdu na główną ulicę Bema. W ramach prac zostanie wymieniona nawierzchnia asfaltowa drogi i parkingów na nawierzchnię z kostki brukowej. Jak zdradził nam prezes ZSM Zbigniew Korzeniowski, inwestycja ta będzie podzielona na dwa etapy.

- „Planujemy to zrobić w dwóch etapach, po to, żeby zapewnić jakąś logistykę przy blokach oraz żeby była jak najmniejsza uciążliwość dla mieszkańców tego osiedla. W pierwszym etapie prace będą prowadzone do progu zwalniającego z przejściem dla pieszych. Jak to będzie zakończone, to w drugim etapie wykonamy odcinek do ulicy Bema.” - powiedział nam Zbigniew Korzeniowski, prezes Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Koszt inwestycji wyniesie ponad 90 tys. zł. Wykonawcą inwestycji będzie zambrowska firma „Trans Bruk Usługi Drogowo Budowlane i Transport” Adama Kumycza. Prace powinny zakończyć się do połowy listopada, jednak jak informuje nas prezes ZSM, jeżeli będą sprzyjające warunki atmosferyczne, to inwestycja może zakończyć się nawet do 31 października.

W związku z rozpoczęciem prac zarząd Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Zambrowie zwraca się do wszystkich mieszkańców tego osiedla z prośbą, aby od jutra (10 października) nie parkować samochodów na parkingu przy drodze oraz na przydrożnym chodniku.

Przypominamy, że będzie to kontynuacja rozpoczętego w 2016 roku remontu drogi osiedlowej na tej ulicy. W maju 2016 roku Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa wyremontowała odcinek od zakrętu przy bloku Białostocka 29 do śmietnika przy bloku Bema 3.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: