REKLAMA:

Igrzyska Powiatowe w lekkoatletyce rozstrzygnięte

sport
19.05.2017 r., godz. 15.20
179 uczniów z jedenastu szkół podstawowych z powiatu zambrowskiego rywalizowało w igrzyskach lekkoatletycznych.

Igrzyska Powiatowe w lekkiej atletyce odbyły się w minioną sobotę, 13 maja na stadionie miejskim w Zambrowie. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, współorganizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie. Sędzią głównym zawodów był Zenon Mościcki.

W zawodach startowało 179 uczniów (82 dziewczęta i 97 chłopców) z jedenastu szkół podstawowych z powiatu zambrowskiego. Zawodnicy rywalizowali w kilku konkurencjach. Wśród nich znalazły się m.in. bieg na 600 metrów, bieg na 1000 metrów, sztafeta, bieg przez płotki, rzut oszczepem, skok wzwyż, pchnięcie kulą oraz skok w dal.

Uroczystego zakończenia zawodów dokonał Starosta Zambrowski Robert Rosiak. Wręczył puchary drużynom, które zajęły 1-3 miejsce i dyplomy za pozostałe miejsca oraz medale za 1-3 miejsce i dyplomy za 4-6 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Czwórboju lekkoatletycznego, który został rozegrany 6 maja 2017 roku. Wręczył również medale zawodniczkom i zawodnikom oraz sztafetom 4x60m za zajęcie 1-3 miejsca w poszczególnych konkurencjach Igrzysk w lekkiej atletyce.

Lekkoatleci, którzy zajęli 1-5 miejsce w konkurencjach lekkoatletycznych wywalczyli awans do Finału Grupy Zachodniej. Zawody odbędą się w najbliższą środę, 24 maja 2017 roku w Łomży.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie za pośrednictwem naszego Portalu składa podziękowanie Dyrektorowi Klubu Sportowego „Olimpia” Zambrów Zbigniewowi Stańczykowi za udostępnienie stadionu i sprzętu sportowego do rozegrania zawodów, nauczycielom wychowania fizycznego za sprawne przeprowadzenie zawodów oraz Starostwu Powiatowemu w Zambrowie za ufundowanie nagród.

Wyniki drużynowe dziewcząt:
1. SP4 Zambrów - 131 pkt.
2. SP3 Zambrów - 94 pkt.
3. SP Stare Zakrzewo - 62 pkt.
4. SP Wiśniewo - 58 pkt.
5. SP Osowiec - 41 pkt.
6. SP5 Zambrów - 40 pkt.
7. SP Srebrna - 9 pkt.
8. SP Kołaki Kościelne - 7 pkt.
9. SP Rutki – Kossaki - 3 pkt.

Wyniki drużynowe chłopców:
1. SP4 Zambrów - 131pkt.
2. SP3 Zambrów - 120 pkt.
3. SP5 Zambrów - 118 pkt.
4. SP Stare Zakrzewo - 43 pkt.
5. SP Osowiec - 34 pkt.
6. SP Wiśniewo - 22 pkt.
7. SP Rutki - Kossaki - 13 pkt.
8. SP Srebrna - 11 pkt.
9. SP Kołaki Kościelne - 10 pkt.
10. SP Stary Skarżyn - 2 pkt.
11. SP Stary Laskowiec - 0 pkt.

Wyniki indywidualne
Dziewczęta


60m
1. Endzel Joanna (2004) SP3 Zambrów
2. Łada Natalia (2005) SP Wiśniewo
3. Krokhmalova Alona (2005) SP4 Zambrów
4. Łuniewska Laura (2004) SP4 Zambrów
5. Stańczyk Julia (2004) SP5 Zambrów
6. Krzak Natalia (2004) SP4 Zambrów
7. Piotrowska Julia (2004) SP5 Zambrów
8. Grzymała Marta (2005) SP Stare Zakrzewo
9. Felter Aleksandra (2004) SP Srebrna
10. Mostowska Weronika (2005) SP3 Zambrów
11-12. Kulesza Maria (2006) SP4 Zambrów
Puchalska Aleksandra (2004) SP3 Zambrów
13. Jastrzębska Amelia (2005) SP5 Zambrów
14-15. Kotowska Natalia (2005) SP Kołaki Kościelne
Brzóska Julia (2004) SP Srebrna
16. Bałazy Milena (2005) SP Stare Zakrzewo
17. Stańczyk Emilia (2005) SP5 Zambrów
18. Jarząbek Alicja (2004) SP Srebrna
19. Ciborowska Aleksandra (2006) SP Kołaki Kościelne
20. Godlewska Anna (2005) SP Osowiec
21. Jastrzębska Kamila (2006) SP Stare Zakrzewo
22. Jałbrzykowska Julia (2005) SP Kołaki Kościelne
23. Ogonowska Angelika (2005) SP Stare Zakrzewo
24. Grzymała Maja (2006) SP Stare Zakrzewo
25. Mieczkowska Amelia (2006) SP Stare Zakrzewo
26. Tyborowska Wiktoria (2006) SP Kołaki Kościelne

200m
1. Krzak Natalia (2004) SP4 Zambrów
2. Krokhmalova Alona (2005) SP4 Zambrów
3. Lubiejewska Justyna (2004) SP Wiśniewo
4. Endzel Joanna (2004) SP3 Zambrów
5. Łuniewska Laura (2004) SP4 Zambrów
6. Grzymała Marta (2005) SP Stare Zakrzewo
7. Ambroziak Weronika (2005) SP Srebrna
8. Kolasa Julia (2005) SP5 Zambrów
9. Mostowska Weronika (2005) SP3 Zambrów
10. Bańkowska Wiktoria (2005) SP Osowiec
11. Modzelewska Paulina (2005) SP3 Zambrów
12. Jastrzębska Amelia (2005) SP5 Zambrów
13. Grzymała Maja (2005) SP Stare Zakrzewo
14. Felter Aleksandra (2004) SP Srebrna
15. Ambroziak Julia (2004) SP Srebrna
16. Dębek Anna (2005) SP Srebrna
17. Mieczkowska Amelia (2006) SP Stare Zakrzewo
18.Konopka Wiktoria (2005) SP Srebrna
19. Jastrzębska Kamila (2006) SP Stare Zakrzewo
20. Felter Klaudia (2005) SP Srebrna

600m
1. Łada Gabriela (2004) SP Wiśniewo
2. Kotowska Weronika (2004) SP Wiśniewo
3. Bodzianowska Natalia (2005) SP4 Zambrów
4. Zysik Wiktoria (2004) SP3 Zambrów
5. Wądołowska Maja (2006) SP4 Zambrów
6. Łuniewska Gabriela (2004) SP Rutki - Kossaki
7. Lubiejewska Anna (2005) SP Wiśniewo
8. Olszewska Aleksandra (2005) SP4 Zambrów
9. Banach Olga (2004) SP Rutki – Kossaki
10. Wyszomierska Gabriela (2004) SP Srebrna
11. Piwowarska Maja (2006) SP5 Zambrów
12. Kalinowska Kinga (2004) SP Rutki – Kossaki
13. Stańczyk Oliwia (2006) SP5 Zambrów
14. Wiśniewska Ewelina (2006) SP Rutki – Kossaki
15. Rakowska Zofia (2004) SP Rutki – Kossaki

4x60m
1. SP4 Zambrów: Krajewska Gabriela (2004), Łuniewska Laura (2004), Miros Natalia (2004), Bodzianowska Natalia (2005)
2. SP Wiśniewo: Lubiejewska Justyna (2004), Kotowska Weronika (2004), Łada Natalia (2005), Łada Gabriela (2004)
3. SP3 Zambrów: Endzel Joanna (2004), Zysik Wiktoria (2004), Potęga Weronika (2005), Bielicka Natalia (2004)
4. SP5 Zambrów: Zawistowska Julia (2005), Jastrzębska Amelia (2005), Piotrowska Julia (2005), Stańczyk Julia (2005)
5. SP Stare Zakrzewo: Strzeszewska Karolina (2005), Mieczkowska Natalia (2005), Bałazy Milena (2005), Grzymała Marta (2005)
6. SP Osowiec: Gosiewska Anna (2006), Kozikowska Julia (2006), Walczuk Zuzanna (2004), Bańkowska Wiktoria (2005)
7. SP Kołaki Kościelne: Jałbrzykowska Julia (2005), Kotowska Natalia (2005), Ciborowska Aleksandra (2006), Modzelewska Magdalena (2006)

chód 3 km
1. Grochowska Zuzanna (2004) SP4 Zambrów
2. Grabowska Aleksandra (2005) SP4 Zambrów
3. Konopko Aleksandra (2005) SP3 Zambrów
4. Cierpisz Dorota (2005) SP3 Zambrów

80m płotki
1. Krajewska Gabriela (2004) SP4 Zambrów
2. Miros Natalia (2004) SP4 Zambrów
3. Bielicka Natalia (2004) SP3 Zambrów
4. Jastrzębska Zuzanna (2005) SP Stare Zakrzewo
5. Potęga Weronika (2005) SP3 Zambrów
6. Zawistowska Julia (2005) SP5 Zambrów
7. Nowacka Camille (2005) SP3 Zambrów
8. Kozikowska Julia (2006) SP Osowiec

200m pł
1. Krajewska Gabriela (2004) SP4 Zambrów
2. Walczuk Zuzanna (2004) SP Osowiec
3. Miros Natalia (2004) SP4 Zambrów
4. Stańczuk Patrycja (2004) SP3 Zambrów
5. Strzeszewska Karolina (2005) SP Stare Zakrzewo

skok w dal
1. Bańkowska Wiktoria (2005) SP Osowiec
2. Łada Natalia (2005) SP Wiśniewo
3. Kolasa Julia (2005) SP5 Zambrów
4. Stańczyk Julia (2004) SP5 Zambrów
5. Piotrowska Julia (2004) SP5 Zambrów
6. Bielicka Natalia (2004) SP3 Zambrów
7. Tur Julia (2005) SP3 Zambrów
8. Kotowska Natalia (2005) SP Kołaki Kościelne
9. Godlewska Anna (2005) SP Osowiec
10. Modzelewska Zuzanna (2004) SP3 Zambrów
11. Nowacka Camille (2005) SP3 Zambrów
12. Brzóska Julia (2004) SP Srebrna
13. Jarząbek Alicja (2004) SP Srebrna
14. Ogonowska Angelika (2005) SP Stare Zakrzewo
15. Gosiewska Anna (2006) SP Osowiec
16. Ciborowska Aleksandra (2006) SP Kołaki Kościelne
17. Tyborowska Wiktoria (2006) SP Kołaki Kościelne

skok wzwyż
1. Walczuk Zuzanna (2004) SP Osowiec
2. Tur Julia (2004) SP3 Zambrów
3. Pęska Julia (2005) SP Wiśniewo
4. Kozikowska Julia (2006) SP Osowiec
5. Gosiewska Anna (2006) SP Osowiec

kula 2kg
1. Mierzejewska Iza (2004) SP4 Zambrów
2. Ambroziak Julia (2004) SP Srebrna
3. Stańczuk Patrycja (2004) SP3 Zambrów
4. Kalinowska Aleksandra (2004) SP4 Zambrów
5. Godlewska Aleksandra (2004) SP4 Zambrów
6. Jabłońska Nina (2004) SP4 Zambrów
7. Jemielita Monika (2004) SP Kołaki Kościelne
8. Chełska Zuzanna (2005) SP3 Zambrów
9. Kurowska Oliwia (2005) SP3 Zambrów
10. Wyszomierska Gabriela (2004) SP Srebrna
11. Mieczkowska Zuzanna (2006) SP Stare Zakrzewo
12. Modzelewska Magdalena (2006) SP Kołaki Kościelne

dysk 0,6kg
1. Mieczkowska Natalia (2005) SP Stare Zakrzewo
2. Rybicka Wanesa (2004) SP3 Zambrów
3. Ogonowska Kamila (2004) SP Stare Zakrzewo
4. Bałazy Milena (2005) SP Stare Zakrzewo
5. Strzeszewska Karolina (2005) SP Stare Zakrzewo

oszczep 400g
1. Rybicka Wanesa (2004) SP3 Zambrów
2. Jastrzębska Zuzanna (2005) SP Stare Zakrzewo
3. Ogonowska Kamila (2004) SP Stare Zakrzewo
4. Witkowska Zuzanna (2005) SP5 Zambrów
5. Mieczkowska Natalia (2005) SP Stare Zakrzewo
- Jarnutowska Julia (2005) SP5 Zambrów

Chłopcy
60m
1. Pisański Mateusz (2004) SP5 Zambrów
2. Pisański Marcin (2004) SP5 Zambrów
3. Łada Hubert (2004) SP5 Zambrów
4. Kalinowski Kacper (2004) SP Stare Zakrzewo
5. Michalak Aron (2004) SP4 Zambrów
6. Szeligowski Marcin (2005) SP Wiśniewo
7. Jastrzębski Mateusz (2004) SP Osowiec
8. Kulesza Jakub (2004) SP5 Zambrów
9. Dąbrowski Patryk (2005) SP4 Zambrów
10. Zaniewski Karol (2005) SP Stare Zakrzewo
11. Modzelewski Hubert (2005) SP Rutki – Kossaki
12. Ołdakowski Łukasz (2004) SP Kołaki Kościelne
13. Perkowski Jakub (2006) SP Rutki – Kossaki
14. Łada Łukasz (2005) SP Kołaki Kościelne
15-16. Grabowski Kacper (2007) SP Kołaki Kościelne
Łuba Przemysław (2004) SP Kołaki Kościelne
17. Rogowski Krystian (2005) SP Stare Zakrzewo
18. Powojski Kacper (2004) SP Stary Laskowiec
19. Zawistowski Marcin (2006) SP Kołaki Kościelne
20. Gosk Mikołaj (2006) SP Stary Skarżyn

200m
1. Pisański Mateusz (2004) SP5 Zambrów
2. Pisański Marcin (2004) SP5 Zambrów
3. Łada Hubert (2004) SP5 Zambrów
4. Michalak Aron (2004) SP4 Zambrów
5. Kulesza Jakub (2004) SP5 Zambrów
pk Kulesza Mateusz (2005) SP3 Zambrów
6. Dąbrowski Patryk (2005) SP4 Zambrów
7. Kalinowski Kacper (2004) SP Stare Zakrzewo
8. Zasada Bartosz (2004) SP Osowiec
9. Śledziewski Bartosz (2004) SP4 Zambrów
pk Wnorowski Krzysztof (2005) SP3 Zambrów
10. Powojski Kacper (2004) SP Stary Laskowiec
11. Rogowski Krystian (2005) SP Stare Zakrzewo
12. Zawistowski Piotr (2004) SP Kołaki Kościelne
13. Wysocki Dawid (2005) SP Srebrna
14. Święcki Patryk (2004) SP Osowiec

600m
1. Czartoszewski Patryk (2004) SP4 Zambrów
2. Zienkiewicz Kacper (2004) SP5 Zambrów
3. Ostasiewicz Szymon (2004) SP4 Zambrów
4. Kościesza Kacper (2004) SP4 Zambrów
5. Ołdakowski Jakub (2006) SP4 Zambrów
6. Wiśniewski Marcin (2004) SP Wiśniewo
7. Mioduszewski Paweł (2004) SP Stary Skarżyn
8. Kurak Michał (2004) SP Srebrna
9. Żukowski Sebastian (2006) SP Rutki – Kossaki
pk Brzóska Patryk (2005) SP Srebrna
10. Ołdakowski Bartłomiej (2004) SP Wiśniewo
11. Potęga Kamil (2006) SP3 Zambrów
12. Załuska Kacper (2006) SP Osowiec
13. Alboszta Jakub (2005) SP Srebrna
14. Sokołowski Oskar (2006) SP3 Zambrów

1000m
1. Plona Marcel (2004) SP4 Zambrów
2. Romanowski Bartosz (2004) SP4 Zambrów
3. Leśniewski Albert (2004) SP3 Zambrów
4. Murawski Adam (2005) SP Stare Zakrzewo
5. Rakulski Kewin (2004) SP3 Zambrów
6. Nagórka Szymon (2004) SP4 Zambrów

4x60m
1. SP4 Zambrów: Plona Marcel (2004), Czartoszewski Patryk (2004), Michalak Aron (2004), Dąbrowski Sebastian (2004)
2. SP5 Zambrów: Kulesza Jakub (2004), Pisański Marcin (2004), Pisański Mateusz (2004), Łada Hubert (2004)
3. SP3 Zambrów: Kulesza Mateusz (2005), Zaręba Mikołaj (2004), Duchnowski Sebastian (2005), Jary Oliwier (2004)
4. SP Wiśniewo: Świderski Piotr (2004), Wiśniewski Marcin (2004), Ołdakowski Bartłomiej (2004), Szeligowski Marcin (2006)
5. SP Stare Zakrzewo: Kijek Mateusz (2004), Rogowski Krystian (2005), Zaniewski Karol (2005), Kalinowski Kacper (2004)
6. SP Osowiec: Jastrzębski Mateusz (2004), Jaworowski Piotr (2006), Zasada Bartosz (2004), Święcki Patryk (2004)
7. SP Kołaki Kościelne: Ołdakowski Łukasz (2004), Ostrowski Dominik (2005), Łada Łukasz (2005), Grabowski Kacper (2007)

chód 3km
1. Kulesza Mateusz (2005) SP3 Zambrów
2. Wnorowski Krzysztof (2005) SP3 Zambrów
3. Woroszyło Szymon (2004) SP4 Zambrów
4. Tymiński Marcin (2004) SP4 Zambrów
5. Mielnicki Jakub (2004) SP4 Zambrów
6. Sołowiński Piotr (2005) SP3 Zambrów

100m pł
1. Dąbrowski Sebastian (2004) SP4 Zambrów
2. Dmochowski Sebastian (2005) SP3 Zambrów
3. Jary Oliwier (2004) SP3 Zambrów
4. Potęga Kacper (2004) SP3 Zambrów
5. Rogaczewski Jakub (2004) SP4 Zambrów
6. Laszczkowski Dominik (2004) SP3 Zambrów
7. Koliński Michał (2004) SP3 Zambrów
8. Bogucki Jan (2005) SP5 Zambrów
9. Święcki Patryk (2004) SP Osowiec

200m pł
1. Dąbrowski Sebastian (2004) SP4 Zambrów
pk Jary Oliwier (2004) SP3 Zambrów
2. Dmochowski Sebastian (2005) SP3 Zambrów
3. Rogaczewski Jakub (2004) SP4 Zambrów
4. Potęga Kacper (2004) SP 3 Zambrów
5. Kijek Mateusz (2004) SP Stare Zakrzewo
6. Laszczkowski Dominik (2004) SP3 Zambrów
7. Krajewski Daniel (2004) SP Osowiec
8. Jaworowski Piotr (2006) SP Osowiec
9. Koliński Michał (2004) SP3 Zambrów
skok w dal
1. Kijek Mateusz (2004) SP Stare Zakrzewo
2. Modzelewski Hubert (2005) SP Rutki – Kossaki
3. Targoński Błażej (2006) SP Rutki – Kossaki
4. Zaniewski Karol (2005) SP Stare Zakrzewo
pk Wnorowski Krzysztof (2005) SP 3 Zambrów
5. Ostrowski Dominik (2005) SP Kołaki Kościelne
6. Dmochowski Paweł (2006) SP Osowiec
7. Jaworowski Piotr (2006) SP Osowiec
8. Brzóska Patryk (2005) SP Srebrna
9. Łuba Przemysław (2004) SP Kołaki Kościelne
10. Łada Łukasz (2005) SP Kołaki Kościelne
11. Śliwowski Krystian (2006) SP Kołaki Kościelne
12. Zawistowski Piotr (2004) SP Kołaki Kościelne
13. Kołakowski Maciej (2004) SP Kołaki Kościelne
14. Gosk Mikołaj (2006) SP Stary Skarżyn
15. Zawistowski Marcin (2006) SP Kołaki Kościelne
16. Perkowski Jakub (2006) SP Rutki – Kossaki
17. Ołdakowski Kacper (2005) SP Kołaki Kościelne
- Grabowski Kacper (2007) SP Kołaki Kościelne

skok wzwyż
1. Jary Oliwier (2004) SP3 Zambrów
2. Krajewski Daniel (2004) SP Osowiec
3. Świderski Piotr (2004) SP Wiśniewo
4. Jastrzębski Mateusz (2004) SP Osowiec
5. Zasada Bartosz (2004) SP Osowiec
6. Łukaszewicz Hubert (2004) SP5 Zambrów
7. Gabrysch Dawid (2004) SP5 Zambrów
8. Dmochowski Paweł (2006) SP Osowiec

kula 4kg
1. Urbanik Mateusz (2004) SP Srebrna
2. Modzelewski Hubert (2004) SP4 Zambrów
3. Strenkowski Szymon (2004) SP4 Zambrów
4. Olszewski Kacper (2004) SP4 Zambrów
5. Kowalczyk Jakub (2004) SP3 Zambrów
6. Gontarski Przemysław (2004) SP5 Zambrów
7. Ołdakowski Łukasz (2004) SP Kołaki Kościelne
8. Boguszewski Alan (2004) SP3 Zambrów
9. Rutkowski Tomasz (2004) SP5 Zambrów
10. Krajewski Maciej (2005) SP Stare Zakrzewo
11. Wysocki Dawid (2005) SP Srebrna
12. Małkowski Adam (2004) SP5 Zambrów
13. Kobrzeniecki Klaudiusz (2006) SP Osowiec
14. Gosk Paweł (2006) SP Kołaki Kościelne
15. Jastrzębski Damian (2005) SP Stare Zakrzewo
16. Pyżewski Wiktor (2006) SP Osowiec
17. Sierzputowski Kacper (2004) SP5 Zambrów
18. Krasowski Jakub (2006) SP Osowiec

dysk 0,75kg
1. Gabrysch Dawid (2004) SP5 Zambrów
2. Boguszewski Alan (2004) SP3 Zambrów
3. Kowalczyk Jakub (2004) SP3 Zambrów
4. Saniewski Hubert (2004) SP5 Zambrów
5. Brzozowski Łukasz (2004) SP5 Zambrów

oszczep 500g
1. Bogucki Jan (2005) SP5 Zambrów
2. Kozłowski Olaf (2005) SP3 Zambrów
3. Stefańczyk Michał (2005) SP5 Zambrów
4. Krajewski Maciej (2005) SP Stare Zakrzewo
5. Sokołowski Oliwier (2005) SP3 Zambrów
6. Sierzputowski Kacper (2004) SP5 Zambrów
7. Jaskóła Kacper (2005) SP5 Zambrów
8. Zawadzki Marcin (2004) SP5 Zambrów
9. Krasowski Jakub (2006) SP Osowiec
10. Kobrzeniecki Klaudiusz (2006) SP Osowiec
11. Pyżewski Wiktor (2006) SP Osowiec


BD






 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: