REKLAMA:

Bursa Szkolna zaprasza na Dni Otwarte

zapowiedzi - repertuar
19.05.2017 r., godz. 15.35
Mieszkasz poza miastem, a uczysz się w Zambrowie? Męczą Cię dojazdy do szkoły? Nie ma pasujących autobusów? Bursa Szkolna zaprasza na Dni Otwarte.

Dni Otwarte w Bursie Szkolnej Nr 1 w Zambrowie rozpoczną się w poniedziałek, 22 maja i potrwają do piątku, 26 maja. Dyrektor Bursy zaprasza w godzinach od 8.00 do 18.00 uczniów szkół gimnazjalnych i średnich oraz ich rodziców zainteresowanych zamieszkaniem w tej placówce - będzie okazja do zapoznania się z oferowanymi warunkami zakwaterowania oraz zasadami funkcjonowania placówki.

Bursa zapewnia bardzo dobre warunki do nauki i wypoczynku, np. istnieje możliwość zamieszkania w pokojach dwuosobowych (dowolny dobór współlokatora). Do dyspozycji mieszkańców bursy znajdują się: sala komputerowa, sala bilardowa, siłownia, świetlica, aneks kuchenny, biblioteka, kawiarenka. 

- „Zapewniamy również nieograniczony dostęp do Internetu poprzez Wi-Fi, pracownię komputerową oraz łącze przewodowe w każdym pokoju. Ponadto oferujemy ciekawe formy spędzania czasu wolnego - imprezy i uroczystości organizowane zgodnie z zainteresowaniami i potrzebami młodzieży. Bursa zapewnia całodzienne wyżywienie (odpłatność tylko za koszty surowca) oraz zakwaterowanie. Istnieje możliwość ubiegania się o częściowe lub całkowite zwolnienie z opłat.” - informuje Małgorzata Pieńkowska, wychowawca w Bursie Szkolnej Nr 1 w Zambrowie. 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 86 271 26 34 oraz na stronie internetowej www.bursa.powiatzambrowski.com.


BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: