REKLAMA:

Dawca szpiku nadal poszukiwany!

społeczeństwo
19.05.2017 r., godz. 04.00
10-letni Igor z Zambrowa wciąż poszukuje dawcy szpiku. W najbliższą sobotę, 20 maja ambulans krwiodawstwa ponownie stanie nieopodal budynku Urzędu Miasta w Zambrowie. Każdy będzie mógł wpisać się do rejestru dawców szpiku oraz oddać krew.

Już w najbliższą sobotę, 20 maja ambulans krwiodawstwa ponownie stanie przy ul. Fabrycznej 3, nieopodal budynku Urzędu Miasta w Zambrowie. Jeśli chcesz i możesz pomóc 10-letniemu Igorowi z Zambrowa, zgłoś się w godz. od 9.00 do 14.00.

WAŻNE! Przed pobraniem krwi musisz wyrazić zgodę na wpisanie do rejestru dawców szpiku.

Z gorącą prośbą o pomoc w znalezieniu dawcy szpiku dla jednego z mieszkańców naszego miasta zwróciliśmy się do Państwa w sobotnim artykule (Poszukiwany dawca szpiku!). Podczas wczorajszej akcji zbiórki krwi do ambulansu krwiodawstwa zgłosiło się bardzo dużo osób i każda z nich chciała pomóc chłopcu w walce z chorobą. 10-letni Igor nawet się nie spodziewał tak dużego odzewu ze strony mieszkańców Zambrowa i okolic. Jednak wciąż poszukiwany jest dawca szpiku. Sytuacja chłopca jest bardzo poważna, dlatego prosimy:

Nie bądź obojętny - każda pomoc się liczy!


Igor i jego rodzina za pośrednictwem naszego Portalu bardzo dziękują za tak duży odzew ze strony zambrowian oraz wszelką okazaną pomoc.
RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: