REKLAMA:

Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. Odra Opole [video]

sport
18.05.2017 r., godz. 20.00
Zapraszamy do obejrzenia skrótu video środowego meczu Olimpia Zambrów vs. Odra Opole, który zakończył się porażką biało-niebieskich 1:2.

W minioną środę na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego Olimpia Zambrów podejmowała lidera tabeli Odrę Opole. Mecz odbył się w ramach 31. kolejki II ligi piłki nożnej sezonu 2016/2017.

Spotkanie zakończyło się porażką zambrowskiego klubu 1:2. Jedyną bramkę dla Olimpii zdobył w pierwszej połowie Fabian Piasecki. Z kolei dla gości gole zdobywali Mateusz Gancarczyk i Szymon Skrzypczak. Była to piętnasta porażka Olimpii w tym sezonie. Obszerną relację, galerię zdjęć oraz zapis video z konferencji prasowej po tym spotkaniu opublikowaliśmy na łamach Portalu w środowym artykule: Olimpia minimalnie przegrywa z liderem II ligi [foto+video].

Dzisiaj przedstawiamy skrót video meczu Olimpia Zambrów – Odra Opole. Zapraszamy do oglądania.Zobacz także zapis video z konferencji prasowej po środowym meczu 31. kolejki II ligi sezonu 2016/2017, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Odrą Opole.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: