REKLAMA:

Utrudnienia w związku z przebudową linii wodociągowej [foto]

inwestycje
18.05.2017 r., godz. 16.45
Utrudnienia w związku z przebudową linii wodociągowej
Uwaga kierowcy. Utrudnienia na skrzyżowaniu ulic: 71. Pułku Piechoty, Papieża Jana Pawła II i Grabowską, związane z robotami ZCiW. Wyznaczono objazd.

Wszystkich kierowców wybierających się ulicą 71. Pułku Piechoty w kierunku ul. Papieża Jana Pawła II oraz w przeciwną stronę informujemy, że od dziś dojazd samochodem na te ulice aktualnie możliwy jest tylko przez teren targowicy miejskiej przy ul. Wyszyńskiego. Wszystkich przyjezdnych pokierują tablice z objazdami.Utrudnienia w ruchu spowodowane są robotami ziemnymi prowadzonymi na ul. Papieża Jana Pawła II przez pracowników Zambrowskiego Ciepłownictwa i Wodociągów sp. z o.o. Są one konieczne w związku z planowaną przebudową skrzyżowania przy tzw. „kominie”, gdzie w tym roku ma powstać kolejne w naszym mieście rondo.

- „Przebudowujemy tam linię wodociągową magistralną pod budowę nowego ronda. Prace potrwają około 2 tygodni.” - powiedział nam prezes ZCiW Waldemar Gawkowski.

Prace prowadzone są dość sprawnie. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to bezpośredni przejazd ulicami 71. Pułku Piechoty i Papieża Jana Pawła II powinien jutro po południu zostać ponownie otwarty na weekend. W kolejnym tygodniu kierowcy powinni spodziewać się jednak kolejnych utrudnień. Wówczas prace przeniosą się na ul. 71. Pułku Piechoty, gdzie zostanie ona zamknięta tuż przed skrzyżowaniem z ulicami Papieża Jana Pawła II i Grabowską.

Przypomnijmy, że przebudowa ulicy 71. Pułku Piechoty wraz z budową ronda u zbiegu z ulicami Jana Pawła II i Grabowską będzie najdroższą tegoroczną inwestycją drogową zleconą przez Miasto Zambrów. 19 kwietnia wyłoniono wykonawcę robót. Zostało nim konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg „BITUM” z Zambrowa oraz Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Mazowieckiego. Budowa będzie kosztować 2 mln 098 tys. 909 zł. Plac budowy ma zostać przekazany wykonawcy w przyszłym tygodniu.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: