REKLAMA:

Dodatkowe zapisy na półkolonie w „Trójcy”

zapowiedzi - repertuar
18.05.2017 r., godz. 15.00
Nie zdążyłeś zapisać swojej pociechy na półkolonie organizowane przez najstarszą zambrowską parafię? "Trójca" ogłasza dodatkowe zapisy na letni wypoczynek

Już po raz dziesiąty księża z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie organizują półkolonie. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w pierwszym tygodniu wakacji od 26 czerwca do 1 lipca.

Codzienne spotkania będą atrakcyjną ofertą dla dzieci, które nie mają jeszcze pomysłu na to, jak bezpiecznie spędzić pierwszy tydzień wakacji. W ramach przedpołudniowych zajęć przy parafii zaplanowano różnego rodzaju gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz wiele innych atrakcji. 

W związku z dużym zainteresowaniem ogłoszono dodatkowe zapisy. Zgłoszenia wyłącznie od rodziców będzie przyjmował ks. Robert Czeladko w domu parafialnym w piątek, 19 maja w godz. 15.00 – 17.00. Koszt uczestnictwa dziecka w półkoloniach to 100 zł. Jak informują organizatorzy, liczba miejsc jest ograniczona.

- „Podczas zapisów wymagane są dokładne dane dzieci wraz z adresem zamieszkania, peselem i nazwą szkoły. Koszt półkolonii jest taki sam jak w ubiegłym roku. Wpłat dokonuje się wraz z zapisaniem dziecka. Zapraszamy na kolejny rok wspólnych zabaw, których nie zabraknie.” - informuje ks. Robert Czeladko. 

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: