REKLAMA:

Potrącenie na przejściu dla pieszych. Droga przy kominie zablokowana

policja
17.05.2017 r., godz. 18.03
Do potrącenia 14-letniej dziewczynki doszło dzisiaj około godziny 16.50 na przejściu dla pieszych nieopodal skrzyżowania ulic Papieża Jana Pawła II i 71. Pułku Piechoty, przy kominie. Nastolatka została przewieziona do białostockiego szpitala.

Jadąca na rolkach 14-letnia mieszkanka naszego miasta została potrącona na przejściu dla pieszych przez osobowego volkswagena passata na wysokomazowieckich numerach rejestracyjnych. Do wypadku doszło dzisiaj około godziny 16.50 nieopodal skrzyżowania ulic Papieża Jana Pawła II i 71. Pułku Piechoty, przy kominie. Dziewczynka została przewieziona do białostockiego szpitala.

Jak poinformował nas asp. szt. Kamil Kowalczyk z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, kierująca passatem 25-letnia mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego była trzeźwa.

Droga wciąż jest zablokowana. Okoliczności zdarzenia bada zambrowska policja.

Również dzisiaj, około godziny 12:30 do tragicznego wypadku doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Wądołki-Bućki. Zderzyły się tam dwa pojazdy: osobowy opel vectra na piskich numerach rejestracyjnych i bus na zambrowskich numerach rejestracyjnych. Niestety, kierowca busa poniósł śmierć na miejscu. Więcej: Śmiertelny wypadek w Wądołkach [foto].


RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: