REKLAMA:

Ostatnie miejsca na letni wyjazd do Bułgarii

zapowiedzi - repertuar
20.04.2017 r., godz. 17.30
To już ostatni dzwonek, aby zapisać się na wakacyjny obóz do Bułgarii, jaki proponuje parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Zostały ostatnie miejsca!

Ksiądz Robert Czeladko z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie zaprasza dzieci i młodzież do skorzystania z propozycji letniego wypoczynku przygotowanych przez najstarszą zambrowską parafię. Zostały już ostatnie miejsca.

W dniach 4-17 sierpnia parafia pw. Trójcy Przenajświętszej organizuje wyjazd zagraniczny. Miejscem docelowym obozu będzie Bułgaria (Złote Piaski). W programie dwunastodniowego wypoczynku znalazły się m.in.: codzienna Eucharystia, zwiedzanie Budapesztu, autokarowa wycieczka do Monstyru Aładży, plażowanie i kąpiele, gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, przejażdżki samochodami terenowymi, a także całodzienny pobyt w parku wodnym „Aquapolis”. Obozowicze zostaną zakwaterowani w czterogwiazdkowym hotelu Zdravets, na którego terenie będzie można korzystać z basenu. Ponadto zapewnione zostanie wyżywienie all inclusive light. Koszt wyjazdu wynosi 1600 zł + 70 euro. 

- „Na uczestników przygotowana jest masa atrakcji, w których jest miejsce na Pana Boga. Rodzice niech pamiętają, że jak się sieje, tak się zbiera, także przy planowaniu wypoczynku dla swoich pociech.” - zachęca ks. Robert Czeladko, wikariusz parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. 

Wszelkie informacje odnośnie wakacyjnej propozycji oraz zapisy u ks. Roberta Czeladko lub pod tel 533440005. Zostały już ostatnie miejsca! BD


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: