REKLAMA:

Zapraszamy do udziału w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

zapowiedzi - repertuar
20.04.2017 r., godz. 16.10
Powiat Zambrowski, Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie oraz Bursa Szkolna Nr 1 w Zambrowie zapraszają wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne oraz szkoły specjalne i ośrodki szkolno-wychowawcze z terenu powiatu zambrowskiego do udziału w eliminacjach powiatowych kolejnej już edycji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zgłoszenia należy przesyłać do 25 kwietnia 2017 r.

Finał powiatowy kolejnej już edycji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbędą się 27 kwietnia w Bursie Szkolnej Nr 1 w Zambrowie. Początek o godzinie 9:00.

Podczas konkursu sprawdzana będzie wiedza o bezpieczeństwie ruchu drogowego uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także ze szkół specjalnych i ośrodków szkolno-wychowawczych. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, popularyzacja podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a także popularyzowanie roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu. Udział w turnieju ma być także dla uczniów i nauczycieli inspiracją do pracy u podstaw na rzecz bezpieczeństwa
w ruchu drogowym.

Zgłoszenia drużyn, wraz z danymi opiekuna, przyjmowane są w Bursie Szkolnej Nr 1 w Zambrowie telefonicznie pod numerem 86 271 26 34, drogą elektroniczną pod adresem sekretariat.bursa@powiatzambrowski.com lub osobiście w sekretariacie placówki.

Szczegółowych informacji udziela Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego pod numerami telefonów: 86 474 19 35 i 606 800 646. Ponadto informacje o konkursie dostępne są na stronie internetowej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego Białystok - www.bialystok.pzm.pl.

Organizatorami finału powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym są Powiat Zambrowski oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, natomiast gospodarzem – Bursa Szkolne Nr 1 w Zambrowie.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: