REKLAMA:

Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. Błękitni Stargard [video]

sport
19.04.2017 r., godz. 16.00
Zapraszamy do obejrzenia skrótu video meczu Olimpia Zambrów vs. Błękitni Stargard, który zakończył się porażką Olimpii 1:2.

W minioną sobotę na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego Olimpia Zambrów podejmowała Błękitnych Stargard. Mecz odbył się w ramach 26. kolejki II ligi piłki nożnej sezonu 2016/2017.

Spotkanie zakończyło się porażką zambrowskiego klubu 1:2. Wszystkie bramki padły w pierwszej części gry. Jedynego gola dla Olimpii w tym meczu zdobył Bartosz Osoliński. Była to dwunasta porażka Olimpii w tym sezonie. Niestety, Olimpia śrubuje niechlubny rekord, bowiem w sobotę zanotowała już jedenasty z rzędu mecz bez zwycięstwa. Obszerną relację, galerię zdjęć oraz zapis video z konferencji prasowej po tym spotkaniu opublikowaliśmy na łamach Portalu w sobotnim artykule: Olimpia pokonana w Zambrowie. Fatalna passa trwa od 5 listopada 2016 [foto+video].

Dzisiaj przedstawiamy skrót video meczu Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard. Zapraszamy do oglądania.Zobacz także zapis video z konferencji prasowej po sobotnim meczu 26. kolejki II ligi sezonu 2016/2017, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Błękitnymi Stargard.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: