REKLAMA:

Wielkanocne spotkanie w OWR Caritas

świąteczne
18.04.2017 r., godz. 11.40
fot. powiatzambrowski.com
Osoby samotne i bezdomne wzięły w piątek udział w spotkaniu Wielkanocnym zorganizowanym przez Ośrodek Wsparcia Rodziny Caritas.

Tradycyjnie w Wielki Piątek w Ośrodku Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie odbyło się spotkanie Wielkanocne, w którym uczestniczyły osoby samotne i bezdomne, a także dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicy OWR. Ponadto Ośrodek odwiedził Starosta Zambrowski Robert Rosiak, który złożył zebranym świąteczne życzenia.

Świętowanie rozpoczęło się wspólną modlitwą poprowadzoną przez wikariusza parafii pw. Św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie księdza Adama Tomaszewskiego oraz poświęcenia pokarmów. Następnie głos zabrał kierownik Ośrodka Wsparcia Rodziny Caritas Sławomir Tarnowski.

Na uczestników czekał również Wielkanocny poczęstunek. Na stole znajdowały się same postne potrawy. Warto dodać, że podczas posiłku w sąsiednim pokoju była możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty.

BD/ fot. powiatzambrowski.com


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: