REKLAMA:

3-miesięczny areszt za posiadanie amfetaminy

policja
12.04.2017 r., godz. 23.00
Prawie 850 gramów amfetaminy znaleźli w samochodzie 27-latka zambrowscy policjanci. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i dzisiaj decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie w miniony poniedziałek, 10 kwietnia wkroczyli na teren jednej z posesji na terenie naszego miasta. Z ustaleń prowadzonego śledztwa i informacji mundurowych wynikało, że mieszkający tam 27-latek może posiadać narkotyki. Potwierdziło się to podczas sprawdzania bmw użytkowanego przez mężczyznę.

- „Funkcjonariusze w bagażniku pojazdu znaleźli plecak, w którym zabezpieczyli blisko 850 gramów białego proszku. Po zbadaniu tej substancji okazało się, że jest to amfetamina. Zambrowianin usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i dzisiaj został doprowadzony do sądu, który zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 3 miesiące.” – informuje oficer prasowy KPP w Zambrowie sierż. szt. Agnieszka Predko.


RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: