REKLAMA:

Śmiertelny wypadek na DK8 [foto]

policja
07.04.2017 r., godz. 14.30
Śmiertelny wypadek na DK8
Osobowy volkswagen na drodze krajowej nr 8 zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu.

Dziś około godziny 10:50 doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 8 w okolicach Ostrożnego. Zderzyły się dwa pojazdy: osobowy volkswagen bora na zambrowskich numerach rejestracyjnych i ciągnik siodłowy z naczepą.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez samochód osobowy, wyjeżdżający z drogi podporządkowanej od strony Żabikowa Prywatnego. Jadąca „ósemką” w stronę Białegostoku ciężarówka, która nie zdołała wyhamować przed wyjeżdżającym volkswagenem, uderzyła w jego bok. Osobówka ostatecznie wylądowała w przydrożnym rowie. Niestety, siła uderzenia była na tyle duża, że 48-letni kierowca volkswagena, mimo reanimacji, w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć. Na miejscu pracuje policja, straż i prokurator.

W chwili pisania artykułu ruch na drodze krajowej nr 8 w okolicach Ostrożnego puszczany był awaryjnym pasem dla pojazdów pracujących przy budowie trasy S8. Niebawem ma tam zostać przywrócony dotychczasowy ruch.

Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku ustalają zambrowscy policjanci.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: