REKLAMA:

Próbny egzamin handlowców z ZSA

edukacja
04.04.2017 r., godz. 11.00
Próbny egzamin handlowców z ZSA
26 uczniów technikum handlowego z ZSA uczestniczyło w próbnym egzaminie z zakresu prowadzenia sprzedaży. Dzięki temu młodzież, na specjalnie przygotowanych stanowiskach egzaminacyjnych, miała możliwość sprawdzenia swoich umiejętności praktycznych.

Kolejny raz w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie został przeprowadzony próbny egzamin w zawodzie technik handlowiec – kwalifikacja A.18 „Prowadzenie sprzedaży”. Wzięło w nim udział 26 uczniów klasy III technikum handlowego. Egzamin polegał na wykonaniu zadania praktycznego na indywidualnych stanowiskach egzaminacyjnych, które zostały przygotowane z uwzględnieniem warunków realizacji kształcenia w zawodzie technik handlowiec oraz z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych.

Warto podkreślić, że placówka posiada bardzo dobrze wyposażoną pracownię przedmiotową w zawodzie technik handlowiec, w której znajdują się komputery współpracujące z czytnikami kodów, kasami fiskalnymi oraz drukarkami, regały z atrapami produktów, lady sklepowe i wiele innych pomocy wspomagających przygotowanie do praktycznej nauki zawodu.

Dużym sukcesem szkoły jest także wysoka zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.18 „Prowadzenie sprzedaży”, która w ubiegłorocznej sesji letniej wyniosła 100%. Autorami sukcesu jest grupa pedagogów z wieloletnim stażem pracy, których wiedza, umiejętności, doświadczenie oraz sumienność w realizacji postawionych sobie celów przyniosły efekty.

Na podkreślenie zasługuje również zaangażowanie uczniów, realizowane praktyki oraz staże w lokalnych firmach. Ponadto w maju grupa uczniów zdobędzie nowe doświadczenia zawodowe podczas dwutygodniowych praktyk zawodowych w Grecji.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: