REKLAMA:

Policjanci uratowali kobietę z zadymionego budynku

policja
31.03.2017 r., godz. 11.10
Dzielnicowi z posterunku w Rutkach Kossakach uratowali kobietę, wynosząc ją z zadymionego budynku. 44-latka trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Zgłoszenie o zadymieniu w jednym z domów w gminie Rutki Kossaki dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał w środę, 29 marca po godzinie 19.00. Istniało prawdopodobieństwo, że w środku może przebywać kobieta. Udali się tam natychmiast dzielnicowi z miejscowego posterunku.

Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że okna i główne drzwi są zamknięte. W budynku było pełno dymu. Na szczęście otwarte było wejście do kotłowni, przez które dzielnicowi dostali się do środka.

- „Mundurowi kolejno sprawdzali wszystkie pomieszczenia, aż w salonie odnaleźli leżącą na kanapie nieprzytomną kobietę. Natychmiast wynieśli ją z zadymionego budynku. Do chwili przyjazdu karetki pogotowia funkcjonariusze monitorowali czynności życiowe nieprzytomnej 44-latki.” – informuje oficer prasowy KPP w Zambrowie sierż. szt. Agnieszka Predko.

Kobieta na szczęście wkrótce odzyskała świadomość, jednak uskarżała się na nudności i zawroty głowy, więc została przewieziona karetką do łomżyńskiego szpitala.

Jak udało nam się dowiedzieć, prawdopodobną przyczyną zadymienia było rozszczelnienie komina. Sprawą zajmuje się Wydział Kryminalny zambrowskiej policji.


RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: