REKLAMA:

Kolizja trzech pojazdów w Zambrowie [foto]

policja
31.03.2017 r., godz. 09.15
Kolizja trzech pojazdów w Zambrowie
Kolizja trzech pojazdów osobowych na jednej z głównych ulic w Zambrowie. Ruch w miejscu zdarzenia przez ponad dwie godziny był zablokowany.

Wczoraj około godziny 20:25 na ul. 71. Pułku Piechoty doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych - mercedesa, volkswagena i opla. Na miejsce zdarzenia natychmiast udała się policja, straż i pogotowie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że wyjeżdżający z drogi podporządkowanej (ul. Poświątne) osobowy mercedes, kierowany przez 23-letniego mężczyznę, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ul. 71. Pułku Piechoty w kierunku ciepłowni kierowcy osobowego volkswagena, przez co doszło do zderzenia obu pojazdów.

W wyniku kolizji volkswagen zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym wjechał na pas zieleni ścinając po drodze znak drogowy i zatrzymał się na znajdującym się tuż przy chodniku śmietniku. Z kolei w mercedesie, który po zderzeniu zatrzymał się na środku skrzyżowania, mocno ucierpiał przód pojazdu. W zdarzeniu brał udział także osobowy opel, który poruszał się ul. 71. Pułku Piechoty tuż za volkswagenem. Kierowca tego pojazdu widząc co się dzieje odbił kierownicą w prawą stronę i wpadł na krawężnik. Opel w całym zdarzeniu ucierpiał jednak najmniej.

Pasażer mercedesa został zabrany karetką do zambrowskiego szpitala. Policja czeka jeszcze na informację, czy jego obrażenia będą wymagały hospitalizacji powyżej 7 dni. Jeżeli tak, wówczas zdarzenie zostanie sklasyfikowane jako wypadek. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Wszyscy byli trzeźwi.

Policjanci za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali sprawcy kolizji, czyli kierowcy mercedesa, prawo jazdy oraz skierowali do sądu wniosek o jego ukaranie.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: