REKLAMA:

Przed nami ciepły, wiosenny weekend

pogoda
30.03.2017 r., godz. 19.00
W najbliższą sobotę i niedzielę do Polski napłynie ciepłe powietrze z południa Europy. Możemy spodziewać się naprawdę wysokich temperatur!

W ten weekend w Polsce zagoszczą niemal letnie temperatury. Termometry wskażą nawet 23oC. To idealny czas na pierwsze wiosenne wycieczki i wypoczynek na świeżym powietrzu.

Jutro, w ostatni dzień marca, do Polski napłynie bardzo ciepłe, oceaniczne powietrze. W naszym regionie rano ma być co prawda pochmurno i deszczowo, ale niebo ma wypogodzić się po południu. Termometry w Zambrowie mogą wówczas wskazywać nawet 18oC.

Ale piątek to tylko wstęp do pięknej soboty, kiedy to w Zambrowie w cieniu może być nawet 20oC! Sobotę warto więc wykorzystać na przedświąteczne porządki.

Niedziela może okazać się jeszcze cieplejsza. Napływać ma suche i ciepłe powietrza z południa. Na termometrach możemy ujrzeć nawet od 20oC do 22oC. Co prawda po południu, nad zachodnią cześć kraju, nasunie się chłodny front atmosferyczny, który przyniesie wzrost zachmurzenia, opady deszczu i wiosenne burze, ale w naszym regionie do wieczora powinniśmy cieszyć się bezchmurnym niebem.

Jak widać, czeka nas piękny weekend. Już teraz zaplanujmy odpowiednio czas tak, żebyśmy mogli skorzystać z dobrej pogody. Może wybierzemy się na wycieczkę rowerową, spacer do parku czy rolki? A może czas rozpocząć już sezon grillowy? Każda okazja jest dobra, żeby wygrzać się na słońcu.

Życzymy udanego weekendu!

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: