REKLAMA:

„Cisza słowo” [foto]

kultura
29.03.2017 r., godz. 21.00
To tytuł premierowego spektaklu w wykonaniu Teatru Młodego Aktora, który mieszkańcy Zambrowa mogli dziś obejrzeć w Centrum Kultury. Była to okazja do poobcowania z poezją i prozą poetycką w formie indywidualnych występów młodych aktorów.

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru, Teatr Młodego Aktora działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie zaprezentował dziś mieszkańcom naszego miasta i okolic premierowy spektakl pt. „Cisza Słowo”. Był to autorski projekt TMA, w którym wzięło udział 10 młodych artystów. Tradycyjnie nad całym planem realizacji czuwała reżyser Agnieszka Krasinkiewicz.

Dzisiejszego wieczoru widzowie mogli podziwiać aktorów TMA, którzy przedstawili wiersz lub prozę poetycką w zupełnie innej postaci. Chcieli w ten sposób udowodnić, że liryka jest bardzo ciekawą przygodą. Artyści sceniczni pokazali jednocześnie, że słowo jest narzędziem plastycznym, z którego można tworzyć malownicze pejzaże wyobraźni.

Na uwagę zasługuje także miejsce spektaklu – Galeria Sztuki Labirynt w Centrum Kultury w Zambrowie. Nie zostało ono wybrane przypadkowo. Aktorzy chcieli, aby intymna więź widz-aktor była odczuwalna jeszcze mocniej i głębiej.

Na zakończenie przedstawienia zebrana publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami. Poniżej zdjęcia z dzisiejszego występu Teatru Młodego Aktora.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: