REKLAMA:

Poszukiwany właściciel agresywnego psa [foto]

policja
29.03.2017 r., godz. 16.20
Przedstawiamy zdjęcie psa, który w niedzielę nieopodal księżego lasku w Zambrowie pogryzł 12-letniego chłopca. Policja poszukuje właściciela czworonoga.

Zambrowska policja prosi o pomoc w ustaleniu właściciela psa, który w niedzielę, 26 marca dotkliwie pogryzł 12-letniego chłopca. Zdarzenie miało miejsce w okolicach księżego lasku przy ul. Cmentarnej w Zambrowie po godzinie 17.00.

Z relacji świadków wynika, że zwierzę zaatakowało dwukrotnie. Najpierw ugryzło chłopca za policzek, ale wtedy odgonił go brat pokrzywdzonego. Czworonóg jednak wrócił i znowu zaatakował głowę 12-latka. Chłopiec z ranami szarpanymi policzka i głowy znalazł się pod opieką lekarzy w szpitalu dziecięcym w Białymstoku. Ma poranioną głowę i twarz. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Agresywny pies został złapany następnego dnia na terenach zielonych w okolicach Gimnazjum Miejskiego Nr 1. Zwierzę wciąż przebywa na obserwacji w schronisku dla zwierząt w Białej Piskiej. Nadal jednak nie znaleziono jego właściciela.

Jeśli ktoś rozpoznał zwierzę i potrafi wskazać jego właściciela, proszony jest o kontakt z zambrowską policją – osobisty lub telefoniczny pod nr: 86 474 19 00, 997 lub 112.

Jak udało nam się dowiedzieć, właścicielowi agresywnego czworonoga za nieumyślnie spowodowanie naruszenia czynności narządu ciała grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: