REKLAMA:

Wiosenne medytacje w Centrum Kultury [foto]

kultura
26.03.2017 r., godz. 23.00
\
Wiosna była tematem przewodnim koncertu Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie, który pod batutą Krzysztofa Witkowskiego wystąpił dziś w Centrum Kultury.

Dzisiejszy koncert Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie pt. „Wiosenne medytacje” przyciągnął liczne grono wielbicieli muzyki. Było to kolejne wydarzenie w ramach obchodzonego w tym roku jubileuszu 20-lecia działalności zambrowskiej orkiestry.

Publiczność zebrana w Centrum Kultury miała możliwość wysłuchać znane utwory polskie i zagraniczne, m.in. „Take on me” norweskiej grupy A-ha, „Sway” Deana Martina, „Kawałek do tańca” z repertuaru Poparzonych Kawą Trzy, „The time of my life” z filmu „Dirty Dancing”, „Eye of the tiger” zespołu Survivor, „Do zakochania jeden krok” Andrzeja Dąbrowskiego czy „Summer Nights” z musicalu „Grease”.

Podczas koncertu na scenie zaprezentowała się również grupa taneczna „Enigma”, która pod opieką Marii Gierasimiuk od wielu lat współpracuje z Młodzieżową Orkiestrą Dętą. Wokalnie dzisiejszą imprezę ubogaciła Karolina Skawska - absolwentka zambrowskiej szkoły muzycznej w klasie saksofonu.

Koncert był także okazją do wręczenia orkiestrze upominku od samorządu gminy Zambrów.

Jak zapowiedział kapelmistrz Krzysztof Witkowski, następny koncert w ramach jubileuszu orkiestry odbędzie się we wrześniu. Tematem przewodnim będzie tym razem muzyka filmowa.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: