REKLAMA:

„Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna…”

edukacja
22.03.2017 r., godz. 11.45
Pierwszy dzień wiosny w zambrowskiej \
Wczoraj wiele osób takimi słowami z piosenki zespołu Skaldowie witało pierwszy dzień wiosny. Co prawda o cieplejszym wietrze o poranku można było tylko pomarzyć, ale nie zepsuło to radości z powodu nadejścia wiosny.

W Szkole Podstawowej nr 3 w Zambrowie od rana na korytarzach było niezwykle kolorowo. Jak na pierwszy dzień wiosny przystało, dominowały różne odcienie zieleni i żółci, które najbardziej kojarzą się z tą właśnie porą roku. Najradośniej było jednak podczas Wiosennego Pokazu Mody zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski.

Na „wybiegu” w sali gimnastycznej pojawili się przedstawiciele wszystkich klas. Modelki i modele zaprezentowali własne wizje wiosennych kreacji. Były kwiaty, kapelusze, zwiewne, tiulowe sukienki oraz okulary przeciwsłoneczne, choć słońce nie pojawiło się ani na chwilę. Każdej prezentacji towarzyszyły gromkie brawa i okrzyki zachwytu, zwłaszcza gdy na wybiegu pojawiali się najmłodsi w wymyślnych, wielobarwnych kreacjach. Nie zabrakło także aplauzu przy pokazach w wykonaniu szóstoklasistów, którzy zaprezentowali wiosnę w nieco elegantszej wersji.

Na zakończenie pokazu pani Dyrektor pogratulowała modelkom i modelom pomysłowości i talentu oraz nagrodziła wszystkich drobnymi upominkami.

Uczniowie „Trójki” powitali wiosnę. Teraz czekają na ciepło i słońce.

EB, red. RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: