REKLAMA:

ZSO przywitało wiosnę [foto+video]

edukacja
21.03.2017 r., godz. 19.30
W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie hucznie przywitano dzisiaj wiosnę. Wszyscy przebrali się w stroje przedstawiające różne zawody. Pojawili się m.in. policjanci, pielęgniarki, strażacy, piłkarze, zakonnice czy kucharze.

Policjantów, pielęgniarki, budowlańców, baletnice, zakonnice, strażaków, a nawet rzeźników można było dzisiaj spotkać w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie. W ten sposób na wesoło obchodzono tam pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Co ważne, uczniowie i nauczyciele wspólnie wzięli udział w zabawie, przebierając się za przedstawicieli różnych zawodów.

- „Zorganizowaliśmy imprezę, która ma na celu przedstawienie wszystkich zawodów świata. Jak widać, mamy tu pielęgniarkę oraz budowniczego, ale myślę, że jakikolwiek byście sobie zawodów nie wymyślili, to i tak one się tutaj znajdą. (…) Chcieliśmy również pokazać, że nauczyciele też umieją się bawić z młodzieżą, a nie tylko być sztywnymi belframi.” - powiedzieli nam Monika Androsiuk i Fabian Dzieżyc, nauczyciele ZSO w Zambrowie.

Pomysł na spędzanie w taki sposób „dnia wagarowicza” spodobał się bardzo uczniom, którzy w większości dostosowali się do zaleceń i przyszli ubrani w kolorowe stroje. Na imprezie zagościli m.in. policjanci, strażacy, pielęgniarki, nauczycielki, zakonnice i zakonnicy, drwal, a także piłkarze. Zwieńczeniem tej zabawy był wybór najlepiej prezentującej się klasy. 

Ponadto w ramach pierwszego dnia wiosny rozegrany został mecz w piłkę siatkową - uczniowie kontra nauczyciele. W pojedynku tym górą byli uczniowie, którzy pokonali swoich nauczycieli 29:27.

Pomysł na przebieranie się w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny zapoczątkowany został w minionym roku, kiedy to uczniowie i nauczyciele aktywnie uczestniczyli w piżama party.

Poniżej galeria zdjęć oraz skrót video z dzisiejszej imprezy. BD, fot. ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: