REKLAMA:

Kadra Olimpii Zambrów na rundę wiosenną sezonu 2016/2017 [foto]

sport
08.03.2017 r., godz. 10.45
W miniony weekend ruszyła runda wiosenna II ligi piłki nożnej sezonu 2016/2017. Kolejny rok na tym szczeblu rozgrywek udział bierze Olimpia Zambrów. W zimowej przerwie w zespole Piotra Rzepki doszło do sporych zmian kadrowych. W związku z tym dziś chcemy przedstawić aktualny skład zambrowskiego klubu.

W porównaniu z poprzednim sezonem, w składzie Olimpii zaszło sporo zmian. W czasie zimowej przerwy odeszło 7 piłkarzy: Mariusz Gogol, Jakub Cesarek, Bartosz Biel, Maciej Humerski, Artur Bogusz, Paweł Broniszewski i Przemysław Jastrzębski. Ten ostatni został wypożyczony na pół roku do pobliskiego Ruchu Wysokie Mazowieckie. Kadrę piłkarską Olimpii zasiliło natomiast 6 piłkarzy: napastnicy Karol Zieliński i Marcin Przybylski, obrońcy Błażej Cyfert i Michał Kołodziejski, bramkarz Arkadiusz Fabiański i pomocnik Kacper Falon.

Obecnie skład ligowej drużyny Olimpii liczy 21 piłkarzy, w tym 3 bramkarzy, 3 obrońców, 11 pomocników oraz 4 napastników. Kadra Olimpii jest stosunkowo młoda. Średni wiek wynosi 23,4.

Jeżeli chodzi o sztab szkoleniowy, to nie zmienił się on w porównaniu do rundy jesiennej. Drużynę Olimpii nadal prowadzi trener Piotr Rzepka. Trenerem bramkarzy jest Andrzej Bart, kierownikiem drużyny – Zbigniew Stańczyk, a fizjoterapeutą - Jarosław Sienicki.

Warto zaznaczyć, że w rozgrywkach II ligi Olimpia Zambrów jest jedynym reprezentantem całego województwa podlaskiego. Wyżej w naszym województwie grają jedynie Wigry Suwałki (I liga) oraz Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa).

Kadra Olimpii Zambrów na sezon 2016/17:

Bramkarze:

- Piotr Czapliński
- Marcin Kapica
- Arkadiusz Fabiański

Obrońcy:
- Karol Buzun
- Błażej Cyfert
- Michał Kołodziejski

Pomocnicy:
- Michał Kuczałek
- Łukasz Grzybowski
- Jakub Bach
- Patryk Brzeski
- Marcin Byszewski
- Hubert Kotus
- Daniel Michałowski
- Bartosz Osoliński
- Rafał Włodarczyk
- Marcin Przybylski
- Kacper Falon

Napastnicy:
- Mateusz Jastrzębski
- Sebastian Szerszeń
- Fabian Piasecki
- Karol Zieliński

Sztab szkoleniowy:
- Piotr Rzepka - trener zespołu
- Andrzej Bart - trener bramkarzy
- Zbigniew Stańczyk - kierownik drużyny
- Jarosław Sienicki - fizjoterapeuta

Do artykułu dołączamy zdjęcia aktualnej kadry Olimpii Zambrów.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: