REKLAMA:

Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. Legionovia Legionowo [video]

sport
06.03.2017 r., godz. 23.00
Zapraszamy do obejrzenia skrótu video meczu Olimpia Zambrów vs. Legionovia Legionowo, który zakończył się porażką Olimpii 5:1.

W minioną sobotę na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego Olimpia Zambrów podejmowała Legionovię Legionowo. Mecz odbył się w ramach 20. kolejki II ligi piłki nożnej sezonu 2016/2017.

Spotkanie zakończyło się wysoką porażką zambrowskiego klubu 5:1. Jedyną bramkę dla Olimpii w tym spotkaniu zdobył nowy nabytek w zambrowskiej ekipie – Marcin Przybylski. Była to ósma porażka Olimpii w tym sezonie. Obszerną relację, galerię zdjęć oraz zapis video z konferencji prasowej po tym spotkaniu opublikowaliśmy na łamach Portalu w sobotnim artykule: Wysoka porażka Olimpii w pierwszym meczu po zimowej przerwie [foto+video].

Dzisiaj przedstawiamy skrót video meczu Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo. Zapraszamy do oglądania.Zobacz także zapis video z konferencji prasowej po sobotnim meczu 20. kolejki II ligi sezonu 2016/2017, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Legionovią Legionowo.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: