REKLAMA:

Seanse w tężni solnej za złotówkę!

rekreacja/wypoczynek
28.02.2017 r., godz. 14.25
Symboliczną złotówkę - tylko tyle należy zapłacić w marcu za seans w tężni solnej na Pływalni Miejskiej "Delfin". To świetna okazja, aby zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Przebywając w pobliżu tężni oddychamy powietrzem przesyconym jodem, bromem i całą gamą innych mikroelementów jak: magnez, sód, potas czy żelazo. Ma to bardzo korzystne działanie przy wielu schorzeniach.

Trwa okres zwiększonego ryzyka przeziębień, grypy i nieżytów górnych dróg oddechowych. Można próbować temu zaradzić w sposób naturalny bez stosowania leków. Z taką propozycją kolejny raz wychodzi Pływalnia Miejska „Delfin” w Zambrowie, która proponuje i zachęca do skorzystania z inhalacji w tężni solankowej.

Stosowana w tężni Zabłocka Mgiełka stanowi bardzo cenny produkt w profilaktyce schorzeń gardła, krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc. Jod powoduje rozrzedzenie zalegającego śluzu, brom łagodzi podrażnienia i powoduje rozszerzenie oskrzeli, ułatwiając tym samym oddychanie, wapń i magnez ułatwiają wchłanianie minerałów, działając przy tym przeciwalergicznie i przeciwzapalnie. W pomieszczeniu tężni panuje mikroklimat porównywalny z nadmorskim.

Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej metody naturalnej kuracji. W marcu obowiązywać będzie wyjątkowa promocja: 1 wejście = 1 zł za seans. Wskazane jest skorzystanie z ok. 10 seansów.

Pływalnia Miejska „Delfin” w Zambrowie zaprasza do korzystania z tężni solankowej od poniedziałku do soboty w godzinach:
:: 10:00 – 11:00
:: 18:00 – 19:00

Serdecznie zapraszamy – warto spróbować, bo lepiej zapobiegać, niż leczyć!

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: