REKLAMA:

KABARET JURKI - konkurs trwa!

konkursy
17.02.2017 r., godz. 13.00
Kabaret Jurki z nowym programem wystąpi w zambrowskim Centrum Kultury w sobotę, 4 marca. Trwa sprzedaż biletów w kasie kina i Internecie, a my ogłosiliśmy konkurs dla czytelników. Mamy do rozdania 5 wejściówek!

Kabaret Jurki wystąpi w sobotę, 4 marca w Centrum Kultury w Zambrowie. Początek seansu zaplanowano na godz. 17:00.

Kabaret Jurki to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka „Marylka” Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Trójka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Ich twórczość zdominowana jest przez tematy społeczno-obyczajowe. Z upodobaniem sięgają po „materiał ludzki”, rozumiany zarówno jako obserwacja ludzkich zachowań, jak i mierzenie się z osiągnięciami kultury. Kabaret Jurki czerpie także z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Artyści tego kabaretu lubią bawić się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu - na scenie przeplatają się skecze, pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.

„Święta polskie” - to najnowszy program kabaretu JURKI
Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet żon. Czy warto świętować? Warto. Dlaczego? Bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać przy grobach? I co robi Ninja w jasełkach? Przy stole kabaretu Jurki każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym i pełnym humoru programie.

Bilety w cenie: 40, 50 i 60 zł do nabycia są w kasie biletowej Kina Centrum Kultury w Zambrowie oraz na stronach: kupbilecik.pl, biletynakabarety.pl, kabaretowebilety.pl. Rezerwacje grupowe pod numerem telefonu: 515 400 723 lub poprzez e-mail: info@koncertartex.com.

Konkurs dla czytelników Portalu www.zambrow.org.

Dla pięciu naszych czytelników, którzy przyślą na adres naszej redakcji list e-mail w określonej kolejności, mamy bilety na występ kabaretu Jurki w Centrum Kultury w Zambrowie.

Chcąc wziąć udział w konkursie i zawalczyć o darmowe wejściówki, wystarczy wysłać na adres redakcja@zambrow.org list e-mail o temacie „Kabaret – Konkurs”, w treści wpisując prawidłowe odpowiedzi na niżej zadane pytania konkursowe, swoje imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego. Bilety wygrają osoby, które przyślą do nas prawidłowe odpowiedzi w określonej kolejności jako: pierwsza, piąta, dwunasta, dwudziesta pierwsza i trzydziesta druga. Liczy się czas wpływu listu e-mail na nasz serwer.

1. Skąd pochodzi kabaret Jurki, który 4 marca wystąpi w Zambrowie?
:: a) Krakowa
:: b) Poznania
:: c) Zielonej Góry

2. Kto nie należy do obecnego składu kabaretu Jurki?
:: a) Agnieszka Litwin–Sobańska
:: b) Tomasz Marciniak
:: c) Wojciech Kamiński

Na odpowiedzi czekamy do 27 lutego do godziny 16:00.RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: