REKLAMA:

Udany kulig uczestników ¦DS

społeczeństwo
16.02.2017 r., godz. 14.50
Udany kulig uczestników ¦DS
Wiele ¶nieżnobiałych wrażeń doznali uczestnicy zambrowskiego ¦rodowiskowego Domu Samopomocy podczas kuligu w ZbrzeĽnicy.

Korzystaj±c z zimowej aury uczestnicy ¦DS w Zambrowie wybrali się wczoraj na kulig saneczkowy do miejscowo¶ci ZbrzeĽnica. Wła¶ciciele jednego z tamtejszych gospodarstw przygotowywali dla nich ognisko i gor±cy poczęstunek.

- „Gdy z oddali usłyszeli¶my dĽwięk dzwonków, wiedzieli¶my, że jest to dla nas znak, aby zebrać się w umówionym miejscu. Podjechały sanie zaprzężone w piękne konie. Zajęli¶my miejsca i ruszyli¶my. Przejażdżka była rewelacyjna - jechali¶my drog± przez las, dookoła tylko drzewa pokryte białym puchem i słychać było dĽwięk dzwonków zawieszonych na uprzężach. Przejażdżka trwała wystarczaj±co długo, aby wiej±cy wiatr nas wychłodził, wiec po powrocie udali¶my się po gor±c± herbatę i bigos.” - relacjonuje dyrektor ¦DS Urszula Dmochowska.

Był też czas na pieczenie kiełbasek przy ognisku. Przed odjazdem urz±dzono jeszcze wojnę na ¶nieżki i zjazdy z górki na workach wypchanych słom±. Następnie przemoczeni od ¶niegu, ale z u¶miechami na twarzach, wszyscy wrócili do Zambrowa.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Je¶li chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: