REKLAMA:

Już jutro Debata Walentynkowa!

religia
16.02.2017 r., godz. 13.15
Tegoroczna Debata Walentynkowa pod hasłem "Do zakochania jeden krok..." odbędzie się już jutro w zambrowskim Centrum Kultury. Gośćmi spotkania będą Dorota Sokołowska, Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie, ks. Grzegorz Kierski oraz o. Łukasz Buksa.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej zaprasza na Debatę Walentynkową, która odbędzie się jutro, 17 lutego w sali widowiskowo-kinowej w Centrum Kultury w Zambrowie.

Hasło tegorocznej debaty brzmi: „Do zakochania jeden krok…”. Gośćmi spotkania będą Dorota Sokołowska - dziennikarka Radia Białystok, małżeństwo Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie, ks. Grzegorz Kierski z parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie oraz o. Łukasz Buksa - franciszkanin, duszpasterz młodzieży, autor tekstów i wokalista.

- „Zapraszamy na kolejną odsłonę Debat Walentynkowych 2017. „Do zakochania jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej...” Czy rzeczywiście nic więcej? Jak w tej piosence? To chyba byłoby zbyt proste.... Zapraszamy po raz kolejny do dyskusji o rzeczach ważnych, które często są przemilczane bądź uważane za nieaktualne i staroświeckie!” – zachęcają organizatorzy.

Będzie to już szósta Debata Walentynkowa w Zambrowie organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Tematem pierwszej debaty była „Miłość w sieci. Szanse i zagrożenia. Droga czystej miłości”. Druga debata poświęcona była czystości przedmałżeńskiej, natomiast trzecia – czystości odzyskanej. Na kolejnej poruszano temat: „Kochać czy pożądać? Afera o seks”, a ubiegłoroczna przebiegała pod hasłem „Miłość - używam czy przeżywam?”

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny.RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: