REKLAMA:

Kino Zambrów - repertuar [16 - 23 lutego]

zapowiedzi - repertuar
16.02.2017 r., godz. 12.25
Trzy tytuły filmowe znajdują się w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (czwartek, 16 lutego) do przyszłego czwartku (23 lutego). W sumie w tym czasie wyświetlanych będzie pięć tytułów.

Kolejny tydzień zdominowany będzie przez melodramat „Ciemniejsza strona Greya”. To druga część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana…

W najbliższy weekend w zambrowskim kinie wyświetlany będzie film familijny „Kacper i Emma na safari”. Najlepsi przyjaciele, Kacper i Emma, i ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają wakacje w Afryce. Mama Emmy pomaga przyjaciółce w klinice dla zwierząt. Wiecie, ile tam można spotkać dzikich zwierząt? Może będą strusie, albo żyrafy, albo… kto tam jest? Czy to? Tak, to lwiątko! Gdy przyjaciele ruszają z nowo poznaną koleżanką, Tiri i jej pluszowym Żółwiem na safari, znajdują samotne lwiątko. Chcąc mu pomóc, przywożą je do kliniki. Tylko że zwierzątko czuje się coraz gorzej – smutnieje z każdą chwilą i nie chce jeść. Nic nie pomaga. Gdy Emma odkrywa, że młody lew tęskni za swoją mamą, całą drużyną ruszają na jej poszukiwania. Czy im się uda?

Ponadto w najbliższy wtorek odbędą się dwa seanse dramatu „Ukryte piękno”. Odnoszący sukcesy w branży reklamowej nowojorczyk (w tej roli Smith) przeżywa ogromną osobistą tragedię i całkowicie wycofuje się z życia. Jego koledzy z pracy obmyślają nieoczekiwany plan, który ma na celu zmusić go do stawienia czoła rozpaczy w zaskakujący i niezwykle ludzki sposób.

Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:
Lp.
Tytuł
Data projekcji
Od lat
1.
Ciemniejsza strona Greya
16, 18-20 i 22-23 lutego, godz. 15.00, 17.30 i 20.00
17 lutego, godz. 20.00
17
2.
Kacper i Emma na safari
17-19 lutego, godz. 13.15
B/O
3.
Ukryte piękno
21 lutego, godz. 17.30 i 19.30
15


Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:


ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: