REKLAMA:

Potrącił kobietę na pasach i odjechał

policja
16.02.2017 r., godz. 10.00
Na jednej z ulic Zambrowa doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych 45-letniej kobiety. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Policji udało się jednak ustalić sprawcę.

W miniony wtorek na jednej z ulic Zambrowa doszło do potrącenia 45-letniej kobiety, która w sposób prawidłowy przechodziła przez przejście dla pieszych. Będąc w połowie jezdni uderzył w nią samochód osobowy marki Fiat Uno, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia.

Pomimo braku danych pojazdu oraz sprawcy, zambrowscy funkcjonariusze w toku wykonywanych czynności ustalili sprawcę i pojazd. Okazał się nim 55-letni mieszkaniec gminy Zambrów. Obecnie mundurowi ustalają przyczyny i dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zambrowska policja zwraca się z prośbą do mieszkańców o reagowanie na popełniane wykroczenia i przestępstwa, zapamiętywanie okoliczności zdarzeń i kontakt z najbliższą jednostką policji dzwoniąc pod numery alarmowe 997 lub 112 oraz o korzystanie z interaktywnego urządzenia jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policja apeluje także do osób pieszych oraz do kierowców o rozwagę na drogach, aby zachować szczególną ostrożność zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych. Funkcjonariusze zapewniają, że wobec nieodpowiedzialnych kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego będą podejmowane natychmiastowe działania.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: