REKLAMA:

Ostatnie dni na łyżwy?

rekreacja/wypoczynek
14.02.2017 r., godz. 12.10
Wszyscy miłośnicy jazdy na łyżwach oraz wszyscy ci, którzy jeszcze nie zdążyli w tym roku wybrać się na lodowisko powinni się pośpieszyć, ponieważ z lodowiska w Zambrowie być może korzystać będzie można już tylko w tym tygodniu.

Przełom lutego i marca to okres, kiedy zamyka się odkryte sztuczne lodowiska. Wszystko za sprawą aury: rosnąca temperatura zwiększa koszt utrzymania tafli lodu, która musi mieć nieustannie około –7 stopni C. W Zambrowie termin zamknięcia lodowiska ustalono na 28 lutego.

Patrząc jednak na prognozowaną na najbliższe dni pogodę miejska ślizgawka może zostać zamknięta wcześniej. Kierownik Pływalni Miejskiej zarządzający obiektem zastrzega, że duży wzrost temperatury oraz opady deszczu mogłyby przyśpieszyć termin zamknięcia lodowiska. Na pewno zimowa atrakcja Zambrowa będzie jeszcze czynna do końca tego tygodnia. Warto więc zmobilizować się i wybrać na łyżwy. Kolejna taka okazja będzie dopiero w grudniu.

Przypominamy, że lodowisko czynne jest codziennie w godzinach: od 9:00 do 15:00 i od 16:00 do 21:00. W imieniu kierownika Pływalni Miejskiej Delfin w Zambrowie Jerzego Przychodnia zapraszamy do korzystania z lodowiska w ostatnich dniach tego sezonu.

ŁC






 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: