REKLAMA:

Porażka Olimpii w trzecim sparingu [foto]

sport
11.02.2017 r., godz. 14.30
Porażka Olimpii w trzecim sparingu
Olimpia poniosła trzecią sparingową porażkę w okresie przygotowawczym do II ligi. Na boisku bocznym w Zambrowie biało-niebiescy minimalnie ulegli drużynie MKS Ełk.

Dziś Olimpia Zambrów rozegrała swój siódmy sparing w ramach przygotowań do II-ligowych zmagań. Na boisku bocznym w Zambrowie zmierzyła się z III-ligowym MKS-em Ełk. Niestety biało-niebiescy minimalnie przegrali to spotkanie wynikiem 1:0. Jedyną bramkę w meczu zdobył w 32. minucie z rzutu karnego Patryk Malinowski.

W dzisiejszym meczu w ekipie Olimpii testowani byli m.in. Karol Zieliński (Kotwica Kołobrzeg) oraz Maciej Dębek z juniorów ZKS-u. Warto również odnotować powrót do bramki, po dłuższej przerwie spowodowanej chorobą, Piotra Czaplińskiego.

Olimpia Zambrów - MKS Ełk 0:1
32` (karny) Patryk Malinowski

Olimpia wystąpiła w składzie: Piotr Czapliński (46` Arkadiusz Fabiański) - Marcin Byszewski, Michał Kołodziejski, Michał Kuczałek (60` Maciej Dębek), Hubert Kotus, Jakub Bach (60` Mateusz Jastrzębski), Bartosz Osoliński, zawodnik testowany (60` Karol Zieliński), Rafał Włodarczyk, Sebastian Szerszeń, Fabian Piasecki

Przypomnijmy, że wcześniej w ramach przygotowań przed rundą wiosenną zambrowska Olimpia rozegrała sześć sparingów, z czego trzy wygrali, jeden zremisowali i dwa przegrali. W pierwszym meczu Olimpia Zambrów pokonała na własnym obiekcie czwartoligową Mławiankę Mława 4:1. W drugim meczu towarzyskim, rozegranym w Siedlcach, zambrowianie ulegli natomiast miejscowej pierwszoligowej Pogoni 2:0. Następnie zambrowianie wygrali z IV-ligowym MKS-em Ciechanów 4:1. W czwartym sparingu podopieczni Piotra Rzepki zremisowali u siebie z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:2, a w piątym – przegrali na wyjeździe z I-ligowymi Wigrami Suwałki 3:1. W minioną sobotę natomiast Olimpia wygrała na boisku bocznym w Zambrowie z III-ligowym ŁKS-em Łomża 1:0.

Ósmy sparing biało-niebiescy rozegrają w niedzielę, 19 lutego. Rywalem zambrowian będzie Jagiellonia Białystok.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: