REKLAMA:

Ferie w GOK Szumowo

rekreacja/wypoczynek
07.02.2017 r., godz. 17.20
Ferie zimowe 2017 dobiegły końca. Zakończyły się też przygotowane przez GOK Szumowo specjalnie na tę okazję zajęcia, warsztaty i wyjazdy.

W tym roku podczas zimowego odpoczynku Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie miał do zaoferowania wiele ciekawych i interesujących zajęć oraz wyjazdów. Sporą grupę dzieci zgromadziły „Dzień poszukiwacza skarbu”, „Mała akademia artystyczna” oraz zajęcia kulinarne. Wspólny śpiew, taniec, zabawy, gry, jak również przygotowanie pysznych słodkich deserów sprawiły dzieciom dużo frajdy.

W trakcie pierwszego tygodnia ferii dzieci miały okazję w szczególny sposób podziękować babciom i dziadkom za miłość, dobroć, troskę i wsparcie w trudnych chwilach podczas uroczystości z okazji ich święta. Pierwszy tydzień zimowego wypoczynku zakończył wyjazd do kina na bajkę pt. „Kubo i dwie struny”.

Drugi tydzień ferii był bogaty w wyjazdy. Przez kolejne dwa dni dzieci gościły na zambrowskim basenie. Czas spędzony w wodzie dostarczył wszystkim uczestnikom wiele radości.

1 lutego zorganizowana została wycieczka do „Fabryki Misia” w Białymstoku. To magiczne miejsce, które łączy wiele atrakcji. Niewątpliwie najciekawszą z nich jest możliwość stworzenia własnego, unikatowego misia. Dzieci mogły same wybrać futerko, serduszka oraz cechy charakteru dla swojego pluszaka. Po przejściu wszystkich etapów produkcji maluchy otrzymały Certyfikat Narodzin Misia wraz ze zdjęciem grupowym i gotowym, jedynym w swoim rodzaju misiem.

Na zakończenie ferii dzieci miały możliwość uczestnictwa w karnawałowym balu przebierańców. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pomysłowości rodziców, GOK na kilka godzin zmienił się w „krainę baśni i fantazji”. Niemalże wszystkie dzieci wystąpiły w barwnych strojach i maskach. Prowadzący imprezę animatorzy ze studia artystycznego „Anima” przygotowali wiele wspaniałych atrakcji i zabaw, dzięki czemu nie było czasu na nudę.

ŁC






 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: