REKLAMA:

Wypadek na DK8 [foto]

policja
30.01.2017 r., godz. 15.00
Wypadek w Wyszomierzu Wielkim, 30.01.2017r.
Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala wskutek zderzenia samochodu dostawczego z pojazdem ciężarowym na drodze krajowej nr 8.

Dziś około godziny 12:45 na drodze krajowej nr 8, w miejscowości Wyszomierz Wielki, zderzyły się dwa pojazdy - dostawcze Iveco i ciężarowy Mercedes z naczepą. Na miejscu natychmiast pojawili się strażacy z PSP w Zambrowie i OSP w Szumowie, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd dostawczy z doczepioną przyczepką z agregatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, uderzył w bok jadącego drogą krajową nr 8 od strony Warszawy pojazdu ciężarowego. W wyniku uderzenia przód "dostawczaka" uległ dość mocnemu zniszczeniu, a sam pojazd został zepchnięty do przydrożnego rowu. Z kolei w ciężarówce najbardziej ucierpiała lewa felga oraz zbiornik paliwa. W wyniku uszkodzeń konieczne było przepompowanie przez strażaków paliwa znajdującego się w uszkodzonym zbiorniku.

Wskutek zderzenia ranni zostali dwaj pasażerowie dostawczego Iveco (obywatele Ukrainy), którzy zostali przewiezieni do szpitala. Natomiast kierowcom obu pojazdów nic się nie stało.

Początkowo ruch w miejscu wypadku był całkowicie zablokowany. Ok. godz. 13:30 policja puszczała ruch wahadłowo, natomiast obecnie ruch znów został całkowicie wstrzymany w celu usunięciu uszkodzonych pojazdów przez pomoc drogową.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: